My v AEG

… víme, co od svých domácích spotřebičů očekáváte. Každodenní život ale může být mnohem více vzrušující a inspirativní. Stačí jen změnit zaběhnuté stereotypy.

Již od svého založení v roce 1883 jsme se nikdy nespokojili s průměrem a neměli byste ani vy. Naše inovace nejsou výsledkem kompromisu mezi funkčností a designem. Pro váš domov chceme to nejlepší, abyste mohli žít svůj život podle svého, věnovat se opravdu důležitým věcem a zároveň pečovat o svou domácnost odpovědně vůči životnímu prostředí.

CHALLENGE THE EXPECTED

Perfektní i uvnitř

Při vaření na indukční desce AEG SensePro můžete být dokonale precizní. Bezdrátová teplotní sonda měří teplotu uvnitř vašeho pokrmu a podle potřeby automaticky upraví intenzitu vaření.

Objevte varnou desku SensePro

Nestresujte se teplotou

V parní troubě AEG SteamPro si jednoduše vyberete úroveň propečení vašeho jídla, jak ho máte nejraději, a trouba už sama nastaví ideální teplotu.

Objevte troubu SteamPro

Zvyšte vaše nároky

V myčce AEG s technologií ComfortLift® zvednete spodní koš na úroveň kuchyňské desky. Vkládání a uklízení nádobí nebylo nikdy snadnější.

Objevte myčku ComfortLift®

    

    

Zapomeňte na čistírnu

V pračce AEG vyperete i ty nejchoulostivější kousky vašeho šatníku, navíc ohleduplně k životnímu prostředí. A získáte více času pro sebe.

Objevte pračky AEG

Perte v páře

Osvěžte své prádlo v páře. Oblečení vám tak vydrží déle, a navíc ušetříte čas a energii.

Objevte pračky SteamCare

Neřešte dávkování

Pračka AEG s funkcí AutoDose si vezme pouze tolik pracího prostředku, kolik je třeba pro danou náplň prádla. Tím chrání nejen vaše oblečení, ale i životní prostředí.

Objevte AutoDose

Sušte oblečení v sušičce

Sušička AEG AbsolutCare precizně usuší skutečně jakékoliv oblečení, aniž by se srazilo nebo poškodilo. Ano, i vlněný svetr či funkční prádlo.

Objevte AbsoluteCare