My v AEG

… víme, co od svých domácích spotřebičů očekáváte. Každodenní život ale může být mnohem více vzrušující a inspirativní. Stačí jen změnit zaběhnuté stereotypy.

 

Již od svého založení v roce 1883 jsme se nikdy nespokojili s průměrem a neměli byste ani vy. Naše inovace nejsou výsledkem kompromisu mezi funkčností a designem. Pro váš domov chceme to nejlepší, abyste mohli žít svůj život podle svého, věnovat se opravdu důležitým věcem a zároveň pečovat o svou domácnost odpovědně vůči životnímu prostředí.

 

CHALLENGE THE EXPECTED

Až 5 000 Kč zpět za nákup sušičky, pračky se sušičkou nebo setu

Využijte jarní akci a pořiďte si nový spotřebič AEG pro péči o prádlo. Moderní technologie jsou šetrné, úsporné a postarají se pečlivě o každý materiál, ať už je to vlna, hedvábí nebo softshell. Za novou sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky vám vrátíme až 5 000 Kč zpět.

  • Akce se vztahuje na konkrétní modely a probíhá u vybraných prodejců od 18. 2. do 15. 4. 2021.
  • Nákup je nutné do 14 dnů zaregistrovat na https://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz/.
  • Do 30 dnů od schválení registrace vám pošleme příslušnou částku na váš bankovní účet.
Zjistit více

Buďte šéfem ve své kuchyni

Při vaření na indukční desce AEG s technologií SensePro® budete dokonale precizní. Bezdrátová teplotní sonda měří teplotu uvnitř vašeho pokrmu a výkon indukční desky se automaticky nastaví.

Objevte indukční desky AEG

Pečte a vařte s lehkostí

V parní troubě AEG si můžete zvolit úroveň propečení vašeho pokrmu stejně jako v restauraci. Rare, medium, well done – dle vaší chuti.

Objevte parní trouby AEG

Zvyšte svůj komfort

Myčka AEG se systémem ComfortLift® zvedne spodní koš a vy se tak nemusíte zbytečně ohýbat. Vkládání a uklízení nádobí nebylo nikdy snadnější.

Objevte myčky AEG

    

    

Zapomeňte na čistírnu

V pračce AEG vyperete i ty nejchoulostivější kousky vašeho šatníku, navíc ohleduplně k životnímu prostředí. A získáte tak více času pro sebe.

Objevte pračky AEG

Objevte kouzlo páry

Osvěžte své prádlo v páře. Oblečení vám tak vydrží déle, a navíc ušetříte čas a energii.

Objevte pračky AEG ProSteam®

Neřešte dávkování pracích prostředků

Pračka AEG s funkcí AutoDose si vezme pouze tolik pracího prostředku, kolik opravdu potřebuje. Chráníte tím nejen své oblečení, ale i životní prostředí.

Objevte pračky AEG s funkcí AutoDose

Sušte oblečení v sušičce

Sušičky AEG s technologií AbsoluteCare® usuší opravdu všechno oblečení. Ani váš vlněný svetr se nesrazí.

Objevte sušičky AEG