Naší kolébkou je Berlín

Náš smysl pro inovace vychází už z našeho rodiště. Dynamické město plné různých kultur, snů a nápadů. Nemluvě o jeho architektuře, kreativitě a sofistikované pohodě, ale i dravosti jeho obyvatel. Odtud pochází duch AEG a ten nás vede ve všem, co děláme. Protože tím, že se díváme do budoucnosti, zároveň oslavujeme naši minulost.

Skvělé není dost dobré

Jsme vedoucí značkou proto, že překonáváme konvence a vytváříme inovace, které jdou nad rámec toho, co od domácích spotřebičů očekáváte. S inovacemi, jako je například technologie ProSteam® snižující spotřebu vody o 96 %, chceme posouvat hranice dosažitelného a vytvářet chytrá řešení, která reagují na váš životní styl. A vždy spojujeme udržitelnost s krásou a bezkonkurenčním výkonem, abyste nemuseli dělat kompromisy.

Nová definice lepší budoucnosti

Neúnavně vyvíjíme lepší udržitelná řešení, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy. Prosazujeme změny vytvářením inovací, které minimalizují dopad na životní prostředí a umožňují nové, udržitelnější chování. Proto když se rozhodnete pro AEG, rozhodli jste se ve prospěch životního prostředí.

Chuť zítřka

Naše řešení vám pomohou rozšířit vaše kulinářské dovednosti a objevit další dimenzi chutí. Díky inovacím, jako je například varná deska SensePro, můžete nejen vařit s přesností, která pomáhá zachovat živiny, strukturu a chuť surovin, ale také šetřit energii. A až sklidíte ze stolu, nemusíte se pracně ohýbat k myčce – naše technologie ComfortLift® povyšuje mytí nádobí na zcela novou úroveň a zvedá koš do výšky pro rychlé a pohodlné plnění.

Udržitelná móda

Víme, že šaty dělají člověka. Proto naše inovativní pračky a sušičky pečují o váš šatník a pomáhají udržet oblečení déle jako nové a přitom ohleduplně k životnímu prostředí. Náš systém AbsoluteCare® pomáhá zachovat a obnovit nepromokavost materiálů, takže vaše outdoorové oblečení vás udrží v suchu a bude vždy vypadat co nejlépe, zatímco technologie 3D Scan pronikne do hloubky vláken, aby se i oblečení s více vrstvami sušilo pouze po nezbytně nutnou dobu.