CHLADNIČKY

Ať už sháníte extra velkou lednici, do které se vejdou zásoby jídla pro početnou rodinu, nebo naopak kompaktní chladničku do malé kuchyně, z nabídky AEG si určitě vyberete. Nyní vám za nákup vybraných modelů vrátíme až 2 000 zpět.

Přizpůsobte si ji, jak potřebujete

Chladnička CustomFlex® nabízí překvapivou flexibilitu a každá potravina si v ní snadno najde to správné místo. Jedinečný skladovací systém se šikovně přizpůsobí vašim potřebám. Zásuvky a přihrádky můžete lehce přeskládat či přesunout, a vytvořit tak optimální chladicí prostor – přehledný a perfektně zorganizovaný.

Chladnička se systémem CustomFlex®

Chladnička se systémem CustomFlex®

  • Jedinečný skladovací systém se přizpůsobí vašim potřebám.
  • Přihrádka FreshZone s teplotou nižší než jinde v chladničce je ideální pro skladování ryb a masa.

Za AEG Mastery vám vrátíme až 7 500 Kč 

Spotřebiče z řady AEG Mastery se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a chutím. Vybavte svou kuchyni moderními technologiemi, na které se můžete vždy spolehnout. Za každý spotřebič od nás nyní dostanete peníze zpět a částky se sčítají! 

  • Za nákup spotřebičů z řady AEG Mastery v akci můžete získat až 7 500 Kč.
  • Nákup musíte do 14 dnů zaregistrovat.
  • Nejpozději do měsíce vám pošleme příslušnou částku na váš bankovní účet. 
  • Akce trvá od 1. 10. do 30. 11. 2019 u vybraných prodejců.

Napište recenzi a můžete vyhrát

Vybrali jste si spotřebič AEG? Až ho doma zapojíte a vyzkoušíte, podělte se s námi o své dojmy a zkušenosti. Zajímá nás, jak jsou naše spotřebiče úspěšné při plnění svých povinností u vás doma. A zajímá to i ostatní, kteří teprve vybírají. Za vyplnění recenze vás zařadíme do losování a můžete vyhrát originální sadu péče o prádlo.