MYČKY NÁDOBÍ

Svěřte své nádobí myčkám AEG, které ho nejen perfektně umyjí, ale také se postarají o to, aby stále vypadalo jako nové. Důkladně umyjí objemné hrnce a s něžnou péčí i sváteční porcelán či křehké sklo.

Přitom jsou mimořádně tiché a energeticky úsporné. S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Přečtěte si více

Naše energeticky nejúspornější myčky nádobí

Myčky nádobí AEG EcoLine jsou naše nejlepší modely ve své třídě z hlediska energetické účinnosti a efektivity využívání zdrojů. Jsou vybaveny funkcemi, které jsou úsporné a zajišťují dokonalé výsledky.

Objevte myčky nádobí AEG EcoLine

Jak vybrat myčku nádobí

Nevíte si rady s výběrem nové myčky nádobí? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí nejdůležitější funkce a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. 

 • Detailní záběr na myčku
  Snadné vkládání i vyndávání nádobí

  Náš jedinečný systém ComfortLift® zvedne spodní koš na úroveň horního koše, aby vám usnadnil vkládání a vyndávání nádobí.

   

 • Detailní záběr na myčku
  Ecometer šetří vodu a energii

  Unikátní vizuální nápověda na displeji Ecometer vám pomůže snadno vybrat nejšetrnější program pro úsporu vody a energie.

 • Detailní záběr na vnitřek myčky
  Lepší pokrytí vodou, žádné plýtvání

  Satelitní ostřikovací rameno se neustále natáčí pod různými úhly a tím zajišťuje až třikrát lepší pokrytí vodou. Dokonalý výsledek, žádná voda navíc.

Ušetřete až 20 % energie*

QuickSelect s Ecometrem

Rozhodovat se ekologicky je snadné. Na dotykovém displeji zvolte posuvníkem QuickSelect preferovanou dobu cyklu a Ecometer vám prostřednictvím intuitivních zelených pruhů nabídne nejudržitelnější program pro úsporu energie a vody.

* Na základě interního testu porovnávajícího program ECO se standardním 90minutovým programem spotřebiče energetické třídy C.

 • Aplikace My Electrolux Kitchen v chytrém telefonu
  Ovládejte myčku nádobí z chytrého telefonu

  Myjte nádobí chytře a udržitelně s našimi chytrými myčkami QuickSelect. Poradí s výběrem správného programu pro vaši náplň a vy jen zvolíte, kdy má být myčka spuštěna, abyste snížili náklady na energii. V aplikaci najdete také souhrnné zprávy o spotřebě a poskytuje zpětnou vazbu o udržitelném chován.

 • Sklenice na víno v myčce na nádobí
  Ušetřete až 90 l vody a 60 % energie při mytí v myčce oproti ručnímu mytí*

  * Srovnání spotřeby vody/energie na jedno mytí u programu ECO třídy D a vyšší s průměrnou spotřebou v EU při ručním mytí (podle Stammingera a kol., Washing-up behaviour and techniques in Europe (2007) s ohledem na 12 sad talířů).

Řada 9000

ComfortLift®

ComfortLift® je první myčkou nádobí, do které naskládáte nádobí snadno a bez námahy. Jedinečný a inovativní mechanizmus vyzdvihne dolní koš do vyšší polohy, a tím je přístup k nádobí mnohem jednodušší.

Řada 6000

SatelliteClean®

Sprchovací rameno SatelliteClean® zajišťuje maximální pokrytí a dosahuje až 3x lepších výsledků, než je běžné. Dvě rotující ramena neustále mění úhel ostřiku, aby vaše nádobí zářilo čistotou.

Úspora energie

Myčky nádobí třídy A šetří více než 30 % energie*.

4,7

4,7(78)

FSE76738P

* Výpočet vychází z indexu energetické účinnosti (EEI) myček nádobí Electrolux třídy A (EEI 31,9) ve srovnání s třídou D (EEI 49,9), což představuje rozdíl EEI 36 %.

Nové ikony výkonu myček nádobí

A) Nový QR kód k naskenování pomocí chytrého telefonu

B) Třída energetické účinnosti

C) Spotřeba energie na 100 Eco cyklů

D) Jmenovitý objem, počet sad pro Eco program

E) Délka Eco programu

F) Spotřeba vody za cyklus

G) Emise hluku šířeného vzduchem

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.