Vítejte v chytré domácnosti AEG

S chytrými spotřebiči AEG vás budou každodenní povinnosti bavit. Dosáhnete s nimi lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o mytí nádobí, péči o prádlo nebo vaření. Objevte naše spotřebiče s konektivitou - objevte bezstarostnou a chytřejší domácnost.

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou zpříjemní každodenní úkoly a zvýší vaše pohodlí. Dosáhnete s nimi lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o mytí nádobí, péči o prádlo, nebo vaření. Pro ještě lepší využití konektivity jsme se spojili se značkou Google.

Objevte naše spotřebiče s konektivitou pro bezstarostnou a chytřejší domácnost.

Kategorie

Kuchyně

Připojte své spotřebiče AEG k aplikaci AEG a dopřejte si větší zážitek z vaření. Využijte funkce vzdáleného ovládání trouby, varných desek, chladniček a myček nádobí. S aplikací posunete svou kuchyni na vyšší úroveň.

Péče o prádlo

Propojte svou pračku a sušičku s aplikací AEG a přizpůsobte si péči o své oblečení na míru. V aplikaci máte neustále k dispozici všechny naše odborné znalosti a doporučení k péči o prádlo. Přizpůsobíte si v ní na dálku programy, získáte doporučení k pracím cyklům a dostanete upozornění, až bude prádlo vyprané nebo vysušené.

Užijte si individuální péči o prádlo na dosah ruky.


AEG Kitchen app on phone

Zážitek z chytré kuchyně

Připojte své spotřebiče AEG k aplikaci AEG a dopřejte si větší zážitek z vaření. Využijte funkce vzdáleného ovládání trouby, varných desek, chladniček a myček nádobí. S aplikací posunete svou kuchyni na vyšší úroveň.

Stáhnout v App Store ›
Stáhnout na Google Play ›

Trouby s konektivitou

APLIKACE AEG PRO TROUBY

Získejte plnou kontrolu nad přípravou jídla pomocí aplikace. Ovládejte troubu hlasem nebo nastavte teplotu a čas pečení na dálku.

Varné desky s konektivitou

APLIKACE AEG PRO VARNÉ DESKY

Stáhněte si aplikaci AEG, vařte s jistotou a posuňte své kulinářské dovednosti na další úroveň. S aplikací můžete ovládat odsavač par integrovaný ve varné desce, dostávat upozornění, že je čas vyměnit jeho filtr, nebo získat tipy pro úsporu energie.

Myčky nádobí s konektivitou

APLIKACE AEG PRO MYČKY NÁDOBÍ

Objevte úspornější způsob používání myčky nádobí. Aplikace vám pomůže s nastavením programu a tím šetřit energii a vodu. Společně s ní vyberete správný program podle množství nádobí, času a úrovně znečištění. Získáte také rady pro údržbu, díky kterým bude vaše myčka v perfektní kondici. Pokud zadáte, kolik máte zásobu mycích tablet, upozorní vás, že je potřeba je doplnit.

Chladničky s mrazničkou s konektivitou

APLIKACE AEG PRO CHLADNIČKY

Vyberte si chladničku s mrazničkou s konektivitou a nastavujte teplotu pohodlně na dálku. Získáte také upozornění na nutnou údržbu nebo když zůstanou dveře otevřené. Aplikace vám tak pomůže snížit plýtvání potravinami.

Spotřebiče s konektivitou

Je vaše kulinářské umění připravené na další krok? Pečení, restování a dušení v páře jsou profesionální techniky vaření, které dosud byly výsadou restaurací.
  • Intuitivní
  • Teplotní sonda
  • Steamify®
Myčka 9000 ComfortLift® myčka plynule zdvihne spodní koš nahoru a umožní vám tak pohodlně a ergonomicky vkládat a vyndávat nádobí.
  • Funkce AirDry
  • SoftGrips
  • ComfortLift

Hlasové ovládání spotřebiče

Užijte si bezdotykové ovládání spotřebiče AEG pomocí služby Google Assistant.

* Google, Google Home a Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické připojení, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení. Minimální požadavky na operační systém jsou k dispozici na adrese g.co/home/req.

PÉČE O PRÁDLO NA DOSAH RUKY

Propojte své spotřebiče s aplikací AEG a užijte si chytřejší praní bez zbytečné námahy. Přizpůsobte si nastavení, upravte si programy na míru a naučte pračku, jak se přizpůsobit vašemu životnímu stylu. To vše ve vašem chytrém telefonu.

Stáhnout v App Store ›

Stáhnout na Google Play ›

Zážitek z praní prádla na míru

CHYTRÝ PORADCE

Náš poradce v aplikaci AEG vám podle vaší prací rutiny navrhne, jak praní zlepšit. Pračka sleduje vaše zvyky, posílá vám tipy pro ještě lepší výsledky praní a umožňuje aktualizovat nastavení cyklů pouhým dotykem v telefonu!

SNADNÝ VÝBĚR PRO INDIVIDUÁLNÍ PÉČI

PERSONALIZACE

Inovativní funkce umožňuje uložit na ovládacím panelu spotřebiče až tři předvolby vašich individuálních programů. Můžete si vybrat z široké nabídky specializovaných cyklů nebo si některý z nich snadno přizpůsobit. To vše ve vašem chytrém telefonu.

DOPŘEJTE SI BEZPROBLÉMOVÉ PRANÍ A SUŠENÍ

SYNCDRY

Vyberte prací program a SyncDry automaticky zvolí správný program sušení a nastaví čas pro pračku i sušičku. Po skončení praní stačí přenést prádlo do sušičky a spustit ji.

OVLÁDEJTE SPOTŘEBIČ SVÝM HLASEM

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

K čistému prádlu stačí pár slov. Díky spojení aplikace AEG a Googlu můžete ovládat své spotřebiče hlasem. Ať už chcete praní spustit, zastavit, pozastavit, nebo nastavit teplotu, stačí říct "OK Google" a své přání.

Spotřebiče s konektivitou

Skvělé výsledky praní za méně než hodinu s programem PowerCare. Program navržený pro každodenní praní. Smíšenou náplň důkladně vypere za pouhých 59 min. Díky naší technologii předmíchání pracího prostředku je účinný i při praní na nižší teplotu. Pro špičkovou péči s nižší spotřebou energie.
Vypadat každý den upraveně by nemělo být náročné. Naše technologie ProSteam® snižuje pomačkání oblečení až o jednu třetinu. Méně časté praní a žehlení navíc přispívá k nižšímu opotřebení materiálů. Vaše oblečení tak bude vypadat perfektně každý den.
Technologie 3DScan detekuje vlhkost na povrchu i uvnitř oděvů a suší přesně a šetrně. Bezpečně usuší vlnu, hedvábí, outdoorové oblečení, košile, kalhoty, a dokonce i péřové bundy. Zažijte dokonalé sušení.

* Google, Google Home a Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické připojení, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení. Minimální požadavky na operační systém jsou k dispozici na adrese g.co/home/req