Vítejte v chytré domácnosti AEG

S chytrými spotřebiči AEG vás budou každodenní povinnosti bavit. S nimi dosáhnete lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o skladování potravin, péči o prádlo, nebo vaření. Objevte naše spotřebiče s konektivitou, objevte bezstarostnou, chytřejší domácnost.

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou zpříjemňují každodenní úkoly a zvyšují vaše pohodlí. S nimi dosáhnete lepších výsledků snadno a bez námahy, ať už jde o skladování potravin, péči o prádlo, nebo vaření. Pro ještě lepší zážitek z konektivity jsme se spojili s velkými světovými značkami, jako je Google.

Objevte naše spotřebiče s konektivitou, objevte bezstarostnou, chytřejší domácnost.

Kategorie

Kuchyně

Připojte své spotřebiče AEG k aplikaci My AEG Kitchen a dopřejte si větší zážitek z vaření. Přizvěte na pomoc hlasového asistenta Google Assistant nebo využijte funkci vzdáleného ovládání trouby a varných desek, myček nádobí a chladniček s mrazničkou. S aplikací posunete svou kuchyni na vyšší úroveň.

Péče o prádlo

Propojte svou pračku a sušičku s aplikací My AEG Care a přizpůsobte si péči o své oblečení na míru. V aplikaci máte neustále k dispozici všechny naše odborné znalosti péče o prádlo. Přizpůsobíte si v ní na dálku programy, získáte doporučení k pracím cyklům a dostanete upozornění, až bude prádlo vyprané.

Užijte si individuální péči o prádlo na dosah ruky.


AEG Kitchen app on phone

Zážitek z chytré kuchyně

Připojte své spotřebiče AEG k aplikaci My AEG Kitchen a dopřejte si větší zážitek z vaření. Přizvěte na pomoc hlasového asistenta Google Assistant nebo využijte funkci vzdáleného ovládání trouby a varných desek, myček nádobí a chladniček s mrazničkou. S aplikací posunete svou kuchyni na vyšší úroveň.

Stáhnout na App Store ›
Stáhnout na Google Play ›

Trouby s konektivitou

APLIKACE MY AEG KITCHEN PRO TROUBY

Získejte plnou kontrolu nad přípravou jídla pomocí aplikace My AEG Kitchen. Ovládejte troubu hlasem nebo nastavte teplotu a čas pečení na dálku, získejte pomoc při vaření s programy CamCook® a Assisted Cooking nebo si uložte všechny své oblíbené recepty na jedno místo.

Varné desky s konektivitou

APLIKACE MY AEG KITCHEN PRO VARNÉ DESKY

Stáhněte si aplikaci My AEG Kitchen, vařte s jistotou a posuňte své kulinářské dovednosti na další úroveň. S aplikací můžete ovládat odsavač par na varné desce, dostávat upozornění, že je čas vyměnit jeho filtr, nebo získat tipy pro úsporu energie.

Myčky nádobí s konektivitou

APLIKACE MY AEG KITCHEN PRO MYČKY NÁDOBÍ

Objevte úspornější způsob používání myčky nádobí. Aplikace vám pomůže chytře se rozhodovat a tím šetřit energii a vodu. Společně s ní vyberete správný program podle množství nádobí, času a úrovně znečištění. Získáte také rady pro údržbu, díky kterým bude vaše myčka v perfektní kondici.

Chladničky s mrazničkou s konektivitou

APLIKACE MY AEG KITCHEN PRO CHLADNIČKY

Vyberte si chladničku s mrazničkou s konektivitou a nastavujte teplotu pohodlně na dálku. Získáte také upozornění na nutnou údržbu nebo když zůstanou dveře otevřené. Aplikace vám tak pomůže snížit plýtvání potravinami.

Spotřebiče s konektivitou

Je vaše kulinářské umění připravené na další krok? Pečení, restování a dušení v páře jsou profesionální techniky vaření, které dosud byly výsadou restaurací.
  • Intuitivní
  • Teplotní sonda
  • Steamify®
Myčka 9000 ComfortLift® je první myčka svého druhu na světě, která plynule zdvihne spodní koš nahoru a umožní vám tak vkládat a vyndávat nádobí pohodlně a ergonomicky.
  • Funkce AirDry
  • SoftGrips
  • ComfortLift

Hlasové ovládání spotřebiče

Užijte si bezdotykové ovládání spotřebiče AEG pomocí služby Google Assistant.

Získat aplikaci My AEG kitchen

* Google, Google Home a Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické připojení, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení. Minimální požadavky na operační systém jsou k dispozici na adrese g.co/home/req.

DALŠÍ ÚROVEŇ PÉČE O PRÁDLO NA DOSAH RUKY

Propojte své spotřebiče s aplikací My AEG Care a užijte si chytřejší praní bez zbytečné námahy. Přizpůsobte si nastavení, upravte si programy na míru a naučte pračku, jak se přizpůsobit vašemu životnímu stylu. To vše ve vašem chytrém telefonu.

Stáhnout v App Store ›

Stáhnout na Google Play ›

Zážitek z personalizovaného praní prádla

CHYTRÝ PORADCE

Chytrý poradce v aplikaci My AEG Care vám podle vaší prací rutiny navrhne, jak praní zlepšit. Pračka sleduje vaše zvyky, posílá vám tipy pro ještě lepší výsledky praní a umožňuje aktualizovat nastavení cyklů pouhým dotykem prstu v telefonu!

SNADNÝ VÝBĚR PRO INDIVIDUÁLNÍ PÉČI

PERSONALIZACE

Inovativní funkce umožňuje uložit na ovládacím panelu spotřebiče až tři předvolby vašich programů. Můžete si vybrat z široké nabídky specializovaných cyklů nebo si některý z nich jednoduše přizpůsobit. To vše ve vašem chytrém telefonu.

DOPŘEJTE SI BEZPROBLÉMOVÉ PRANÍ A SUŠENÍ

SYNCDRY

Vyberte prací program a SyncDry automaticky zvolí správný program sušení a nastaví čas pro pračku i sušičku. Po skončení praní stačí přenést prádlo do sušičky a spustit ji.

OVLÁDEJTE SPOTŘEBIČ SVÝM HLASEM

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

K čistému prádlu stačí pár slov. Díky spojení aplikace My AEG Care a Googlu můžete ovládat své spotřebiče jen svým hlasem. Ať už chcete praní spustit, zastavit, pozastavit, nebo nastavit teplotu, stačí říct "OK Google" a své přání.

Spotřebiče s konektivitou

Skvělé výsledky praní za méně než hodinu s programem PowerCare. Je navržený pro každodenní praní. Smíšenou náplň důkladně vypere za pouhých 59 min. Díky naší technologii předmíchání pracího prostředku je účinný i při praní na nižší teplotu. Pro špičkovou péči s nižší spotřebou energie.
Vypadat každý den upraveně by nemělo být náročné. Naše technologie ProSteam® snižuje pomačkání oblečení až o jednu třetinu. Méně časté praní a žehlení navíc přispívá k nižšímu opotřebení materiálů. Vaše oblečení tak bude vypadat perfektně každý den.
Technologie 3DScan detekuje vlhkost na povrchu i uvnitř oděvů a suší přesně a šetrně. Bezpečně usuší vlnu, hedvábí, outdoorové oblečení, košile, kalhoty, a dokonce i péřové bundy. Zažijte výjimečně dokonalé sušení.

Stáhnout aplikaci My AEG Care

* Google, Google Home a Nest Audio jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje Wi-Fi, elektrické připojení, účet Google a kompatibilní mobilní zařízení. Minimální požadavky na operační systém jsou k dispozici na adrese g.co/home/req