Konektivita
Konektivita

Vítejte v chytré domácnosti AEG

S našimi chytrými spotřebiči zvládnete vše ve vaší domácnosti ještě mnohem lépe! Chutné recepty s návody posunou vaše vaření na vyšší úroveň a díky tipům a péči na míru bude vaše oblečení vypadat déle svěží. Díky konektivitě můžete své spotřebiče ovládat na dálku, zadávat hlasové povely, sledovat průběh činnosti a mnohem více. I mimo domov tak budete mít vše plně pod kontrolou.

Man showing woman an oven on a tablet

Chytře propojená domácnost

Spotřebiče s konektivitou vám přinesou zcela nové zážitky a více pohodlí při plnění vašich každodenních úkolů. Skvělých výsledků tak dosáhnete s mnohem menším úsilím.

Objevte naše smart spotřebiče – pro čistou a útulnou domácnost bez námahy.

Kuchyně

Užijte si lahodnější jídlo, rozšiřte své obzory s parní troubou a využijte své kuchyňské spotřebiče na maximum díky aplikaci My AEG Kitchen. Pomůže vám s registrací spotřebičů, najdete v ní spoustu informací a služeb na míru, propojí vás s odborníky ze společnosti AEG, stáhnete si manuály, návody a mnoho dalšího.

Zjistit více

Péče o prádlo

Pomocí aplikace My AEG Care můžete svou pračku a sušičku ovládat ze svého smartphonu. Funkce Care Advisor vám odborně poradí, jak nejlépe vyčistit různé materiály nebo skvrny. Své individuální nastavení si můžete uložit do oblíbených a mít je tak ihned k dispozici, když pečujete o oblečení, které nosíte nejčastěji.  

Zjistit více

Inteligentní řešení pro vaši chytrou kuchyň

Propojte své chytré spotřebiče AEG a vychutnejte si naplno nové zážitky. Díky našim spotřebičům s konektivitou budou vaše každodenní úkoly snazší a pohodlnější.

V aplikaci My AEG Kitchen můžete využít služeb našich partnerů, jako je Google Assistant, Innit nebo Smarter, a získat individuální poradenství nebo možnost vzdáleného ovládání vašich spotřebičů.

Cesta k chytré kuchyni

Když si vyberete AEG, kupujete více než jen spotřebič. Naše aplikace s inovativními funkcemi se stane vaším průvodcem a pomůže vám dosáhnout skvělé chuti.

Inspirujte se našimi recepty a pozvedněte své kulinářské dovednosti na vyšší úroveň prostřednictvím našich partnerů. Svůj kuchyňský spotřebič s konektivitou můžete propojit s aplikací Innit a přes Google Assistent ovládat hlasem, když máte právě špinavé ruce.

Plánujte své nákupy a skladujte čerstvé potraviny se Smarter FridgeCam – vždy tak budete mít přehled, co máte a kdy se blíží konec trvanlivosti. Už žádná překvapení a méně plýtvání jídlem.

Aplikace My AEG Kitchen

Pokud vlastníte kuchyňský spotřebič AEG s konektivitou, stáhněte si aplikaci My AEG Kitchen. Najdete zde spoustu užitečných informací a funkcí včetně snadné registrace spotřebičů. Aplikace funguje také jako dálkové ovládání vašich spotřebičů, můžete sledovat průběh jejich činnosti nebo ukládat vaše oblíbené recepty.

Vychutnejte si nové zážitky při vaření.

Stáhnout aplikaci My AEG Kitchen

Hlasové ovládání vašeho spotřebiče

Užijte si hands-free ovládání vašeho spotřebiče AEG pomocí Google Assistant.

Zjistit víc

Aplikace My AEG Care

Přes aplikaci My AEG Care můžete ovládat pračku a sušičku ze svého smartphonu. Pomocí funkce Care Advisor získáte odborné rady, jak nejlépe vyčistit své oblečení. Individuální nebo často používaná nastavení si můžete uložit do oblíbených, a mít je tak rychle k dispozici.

Stáhnout aplikaci My AEG Care

Poradce péče o prádlo

Pečujte o své oblečení tím nejlepším možným způsobem. V aplikace jednoduše vyberte typ tkaniny, barvu a úroveň znečištění. Aplikace zvolí vhodný program a automaticky ho nastaví na vašem spotřebiči. Funkce Care Advisor je vaším chytrým poradcem péče o prádlo, aby vaše oblečení zůstalo déle jako nové. Můžete se spolehnout, že vždy doporučí ten nejlepší program.

Autodose

Představujeme přesné automatické dávkování pracího prostředku s technologií AutoDose a aplikací My AEG Care. Toto praktické řešení vám navíc umožní přizpůsobit si nastavení a flexibilně si vybírat mezi automatickým a manuálním dávkováním. Pokud se hladina pracího prostředku sníží, aplikace vám pošle upozornění. Zcela nový a maximálně komfortní způsob péče o prádlo.

Hlasové ovládání vašeho spotřebiče

Užijte si hands-free ovládání vašeho spotřebiče AEG pomocí Google Assistant.

Zjistit více

Dálkové ovládání

Pomocí aplikace My AEG Care spusťte praní nebo sušení a sledujte průběh kdekoli ve vaší domácnosti. V aplikaci zvolíte preferovaný prací cyklus a kliknete na symbol WiFi. To vám umožní režim vzdáleného spuštění. Během cyklu aplikace zobrazuje stav na displeji a upozorní vás na ukončení programu. S aplikací My AEG Care budete mít prádlo vždy plně pod kontrolou.

Odpovědi na nejčastější otázky

Máte dotazy k aplikaci My AEG Care, k našim spotřebičům s konektivitou nebo potřebujete pomoc s připojením k vaší WiFi síti? Odpovědi na nejčastější otázky najdete v sekci FAQ. Chcete propojit své smart spotřebiče s aplikací My AEG Care? Stáhněte si naši stručnou příručku a připojte se.

Parametry pro připojení

  • Apple: Telefon nebo tablet. Minimálně iOS 10.0 nebo novější
  • Android: Telefon nebo tablet: Minimálně Android 7 nebo novější
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz s WEP, WPA nebo WPA2 AES/TKIP s připojením k internetu.
  • Ujistěte se, že síla signálu je v místě, kde bude spotřebič nainstalován, dostatečně silná.
    • V případě, že je toto místo od routeru Wi-Fi příliš vzdálené, může být zapotřebí použít síťový extender.