Konektivita

Spotřebiče AEG s funkcí konektivity vám přinesou jedinečné výhody a nevídané zážitky. Nabídnou vám recepty na výborná jídla, povedou vás při objevování nových kulinářských technik, pomohou vám vařit ještě lepší a zajímavější jídla, zásobí vás tipy ohledně správného ošetřování prádla a poskytnou vašemu oblečení individuální péči, aby vydrželo jako nové co nejdéle. Užívejte si příjemný pocit, že máte vše pod kontrolou, ať už jste doma, nebo kdekoliv jinde. Spotřebiče AEG s funkcí konektivity umožňují dálkové ovládání, poslouchají na hlasové pokyny, poskytnou vám přímý přenos z aktuálního dění, podrobnou zprávu o všem důležitém a ještě mnohem více.

Ovládání trouby AEG pomocí tabletu

INTELIGENTNÍ PŘIPOJENÁ DOMÁCNOST

Se spotřebiči s funkcí konektivity jsou každodenní povinnosti a domácí práce mnohem jednodušší a příjemnější, a hlavně vyžadují méně námahy. AEG spolupracuje s předními globálními společnostmi, jako jsou Google a Amazon, abyste si mohli výhody konektivity užívat jednoduše a naplno.

Objevte naše spotřebiče s funkcí konektivity, zařiďte si inteligentní domácnost a těšte se ze špičkových výsledků, čistého, voňavého prádla a fantastických jídel.

ČLEN INSTITUCE OPEN CONNECTIVITY FOUNDATION

Chuť

Stáhněte si aplikaci My AEG Kitchen a využívejte své spotřebiče na maximum. Připravujte ještě chutnější jídla, nebo si rozšiřte svůj kulinářský repertoár s parní troubou. Kromě toho vám aplikace umožní jednoduchou registraci spotřebičů, poskytne vám podrobné informace a na míru šité služby, nabídne vám návody na používání a zkontaktuje vás se společností AEG.

Zjistit více

Prádlo

Věnujte každému kousku oblečení individuální péči. Ať už používáte pračku, sušičku nebo jejich kombinaci s funkcí konektivity, aplikace My AEG Care se o vše postará. Byla navržena na základě odborných znalostí a zkušeností AEG, umožní vám nastavovat na míru šité programy na dálku, doporučí vhodný cyklus pro vaše oděvy a upozorní vás, když bude prádlo připravené. Stačí dotyk prstu a o prádlo je perfektně postaráno.

Zjistit více

Aplikace My AEG Kitchen

Stáhněte si aplikaci My AEG kitchen a využívejte své spotřebiče na maximum. Připravujte ještě chutnější jídla, nebo si rozšiřte svůj kulinářský repertoár s parní troubou. Kromě toho vám aplikace umožňuje jednoduchou registraci spotřebičů, poskytne vám podrobné informace a na míru šité služby, nabídne vám návody na používání a zkontaktuje vás se společností AEG.

STÁHNĚTE SI APLIKACI MY AEG KITCHEN

Aplikace My AEG Care

Věnujte každému kousku oblečení individuální péči. Ať už používáte pračku, sušičku nebo jejich kombinaci s funkcí konektivity, aplikace My AEG Care se o vše postará. Byla navržena na základě odborných znalostí a zkušeností AEG, umožní vám nastavovat na míru šité programy na dálku, provede vás symboly na štítcích vašeho oblečení, doporučí vhodný cyklus pro vaše oděvy a upozorní vás, když bude prádlo připravené. Stačí dotyk prstu a o prádlo je perfektně postaráno.

KE STAŽENÍ

PORADCE PRO PÉČI

Poradce pro péči vám doporučí optimální program pro každý typ oděvu, dokonce i pro jemné tkaniny, jako je vlna nebo hedvábí. Zadejte typ materiálu, barvu a úroveň znečištění a aplikace vytvoří cyklus na míru. Potom ho odešle do spotřebiče a spustí program. Užívejte si výhody individuálních programů a dopřejte oblečení tu nejlepší péči.

AUTODOSE

Představujeme přesné automatické dávkování pracího prostředku s technologií AutoDose a aplikací My AEG Care. Toto praktické řešení vám navíc umožní přizpůsobit si nastavení a flexibilně si vybírat mezi automatickým a manuálním dávkováním. Pokud se hladina pracího prostředku sníží, aplikace vám pošle upozornění. Zcela nový a maximálně komfortní způsob péče o prádlo.

SPOTŘEBIČE S FUNKCÍ KONEKTIVITY

OVLÁDÁNÍ NA DÁLKU

Ovládejte pračku a sušičku odkudkoliv prostřednictvím chytrého telefonu s aplikací My AEG Care. Cloudové připojení umožňuje nastavovat programy, dostávat upozornění, zvolit si čas spuštění cyklu a kontrolovat jeho průběh.

ČASTÉ DOTAZY

Máte nějaké otázky ohledně aplikace My AEG Care, našich spotřebičů s funkcí konektivity, nebo potřebujete pomoc při nastavování funkce konektivity v rámci své domácí sítě WiFi? Přečtěte si často kladené otázky a odpovědi. Chcete začít používat aplikaci My AEG Care spolu se svým spotřebičem s funkcí konektivity? Stáhněte si náš stručný návod a připojte se.

Zjistit více

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

  • Apple: telefon nebo tablet, operační systém alespoň iOS 10.0 nebo novější.
  • Android: telefon nebo tablet, operační systém alespoň Android 7 nebo novější.
  • Wi-Fi: 802,11 b/g/n @ 2,4 GHz s internetovým připojením WEP, WPA nebo WPA2 AES/TKIP.
  • Zajistěte, aby byl signál na místě instalace spotřebiče dostatečně silný. Pokud se spotřebič nachází daleko od WiFi rozvaděče, bude možná nutné použít síťový extender.