VARNÉ DESKY

Vyberte si varnou desku, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Nabízíme řešení pro každého - preferujete vaření na plynu nebo nedáte dopustit na sklokeramický varný panel? Nebo si vás podmanilo kouzlo indukce, která je pohotová, bezpečná a snadno se čistí? Seznamte se s našimi varnými panely.

S výběrem vám poradí náš videoprůvodce.

Přečtěte si více

Naše energeticky nejúspornější varné desky

Varné desky EcoLine jsou naše energeticky nejúspornější modely. Indukční varné desky řady Sense spotřebují při vaření jen tolik energie, kolik je potřeba; všechny naše varné desky kombinované s odsavačem par patří do energetické třídy A+ a naše plynové varné desky s vertikálními hořáky šetří až 20 % energie*.

Objevte varné desky AEG EcoLine

Zlepšete své kuchařské dovednosti a ušetřete energii

S indukčními varnými deskami AEG posunete hranice svých možností v kuchyni a zároveň ušetříte až 18 % energie*. Naše řada Sense využívá senzorovou technologii, která nastaví přesnou a efektivní teplotu vaření. Aby se vám v kuchyni vždy dařilo.

Jak vybrat varnou desku

Nevíte si rady s výběrem nové varné desky? Pomůžeme vám. Náš videoprůvodce vám vysvětlí hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy a poradí, na které parametry se zaměřit, abyste si pro sebe zvolili tu pravou. 

 • Pot on hob with boiling water
  Úspora energie až 18 %

  Uvařte vodu až o polovinu rychleji a ušetřete až 18 % energie díky indukční technologii od AEG.*

 • Cooking salmon on hob
  Vařte přesně
  Uvařte jemnou omáčku nebo usmažte dokonalé steaky. Na varné desce můžete dokonce vařit metodou Sous-Vide. Díky technologii SensePro® nastaví varná deska správnou teplotu a spotřebuje jen tolik energie, kolik je nutné. Pro dokonalé výsledky vaření.
 • Vaření těstovin v hrnci na varné desce
  Žádné převařování. S funkcí SenseBoil®
  S technologií SenseBoil® už nikdy nic nepřevaříte, čímž ušetříte energii odpovídající až úplnému nabití telefonu**.

* Měřeno interně ve srovnání s elektrickou sklokeramickou varnou deskou (HK834060XB) při vaření 1,5 litru vody na 180mm varných zónách. Úspory lze dosáhnout u všech modelů indukčních varných desek AEG řady 5000 až 8000 (kromě modelů FlexiBridge a TotalFlex).
**Interní testy dokázaly, že vaření vody při plném výkonu o 20 sekund déle, než je nutné, spotřebuje množství energie nutné k nabití baterie telefonu s kapacitou 4 500 mAh.

Rychlejší příprava skvělých pokrmů

Při vaření na indukci připravíte jídlo rychleji. Indukční varné desky se totiž vyznačují přesnou regulací teploty a ohřívají rychleji než jiné varné desky. Všechno máte dokonale pod kontrolou. Od mírného prohřívání po intenzivní vaření přejdete už za pár sekund.

Indukční varná deska

Indukční varná deska

 • Rychlá a přesná regulace ohřevu.
 • V rozhodujícím okamžiku vaření ihned přizpůsobíte teplotu.
 • Povrch varné desky se mimořádně snadno čistí.

Ideální pro každou příležitost

Varný panel FlexiBridge je ideálním řešením, když nechcete být při vaření omezováni. Umožní vám kombinovat až 4 varné zóny a vařit na jednom obrovském prostoru s rovnoměrným a přesným ohřevem. Ať už připravujete rodinnou hostinu, nebo více druhů jídel, která musí být hotová současně, FlexiBridge vám poskytne variabilní prostor, aby všechno proběhlo podle vašich představ.

FlexiBridge

FlexiBridge

 • S funkcí FlexiBridge můžete kombinovat naráz až 4 varné zóny a užívat si při vaření větší flexibilitu.
 • Rychlé nastavení teploty posuvným dotykovým ovladačem PowerSlide.
 • Snadné čištění varného panelu.

Rozšířená záruka 5 let na celý spotřebič

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů rozšířenou záruku 5 let na celý spotřebič.

Otevřete si cestu k dalším výhodám a odměnám

Zaregistrujte svůj nový spotřebič AEG a získejte nejen přístup k důležitým informacím a službám na míru pro váš spotřebič. Pokud navíc napíšete recenzi, můžete vyhrát ultrazvukové pero na skvrny AEG.