My v AEG

… víme, co od svých domácích spotřebičů očekáváte. Každodenní život ale může být mnohem více vzrušující a inspirativní. Stačí jen změnit zaběhnuté stereotypy.

 

Již od svého založení v roce 1883 jsme se nikdy nespokojili s průměrem a neměli byste ani vy. Naše inovace nejsou výsledkem kompromisu mezi funkčností a designem. Pro váš domov chceme to nejlepší, abyste mohli žít svůj život podle svého, věnovat se opravdu důležitým věcem a zároveň pečovat o svou domácnost odpovědně vůči životnímu prostředí.

 

CHALLENGE THE EXPECTED

Objevte kouzlo páry

Změňte pravidla a své oblečení jednoduše osvěžujte parou. Oproti praní ušetříte více než 40 litrů vody a s tím i životní prostředí. O vaše oblečení přitom bude dokonalé postaráno. Nespokojte se se starými pracími zvyky, které s vámi nedokáží držet krok.

PATENTOVANÁ ZÁSUVKA UNIVERSALDOSE

Zásuvka UniversalDose je vyvinuta a patentována jako účinné řešení pro všechny druhy pracích prostředků, tzn. od prášků, gelů až po kapsle. Inovativní systém vodních trysek rozpustí prací prostředky rychleji a k prádlu se pak dostanou již v rovnoměrné koncentraci pro maximální čisticí výkon.

Zapomeňte na čistírnu

Zapomeňte na pravidla. S šetrnou pračkou od AEG můžete bez obav vyprat i to nejjemnější oblečení a přitom pečovat o životní prostředí stejně citlivě, jako pečujete o svůj šatník. Nespokojte se s pračkami, které s vámi nedokáží držet krok.

Neřešte dávkování pracích prostředků

Zapomeňte na starosti s odměřováním pracího prostředku. S dávkovačem AutoDose to pokaždé zvládnete správně. Ochráníte své oblečení před ztrátou barev a stárnutím a zároveň budete pečovat o životní prostředí. Proč dělat kompromisy při péči o oblečení, když život nabízí o tolik víc.

Sušte oblečení v sušičce

Sušičky AEG s technologií AbsoluteCare® usuší opravdu všechno oblečení. Ani váš vlněný svetr se nesrazí.

Buďte šéfem ve své kuchyni

Při vaření na indukční desce AEG s technologií SensePro® budete dokonale precizní. Bezdrátová teplotní sonda měří teplotu uvnitř vašeho pokrmu a výkon indukční desky se automaticky nastaví.

Pečte a vařte s lehkostí

V parní troubě AEG si můžete zvolit úroveň propečení vašeho pokrmu stejně jako v restauraci. Rare, medium, well done – dle vaší chuti.

Zvyšte svůj komfort

Myčka AEG se systémem ComfortLift® zvedne spodní koš a vy se tak nemusíte zbytečně ohýbat. Vkládání a uklízení nádobí nebylo nikdy snadnější.