Šetrná péče o vaše oblečení - UniversalDose

Šetrná péče o vaše oblečení - UniversalDose

UniversalDose

UniversalDose je nová patentovaná unikátní zásuvka vyvinutá pro použití všech druhů pracích prostředků včetně kapslí. Prací kapsle se v zásuvce UniversalDose díky inovativnímu systému vodních trysek rozpustí o 60 % rychleji než při vkládání do bubnu a k prádlu se tak již dostává zcela rozpuštěná. UniversalDose tak přináší extra výkon pro odstraňování skvrn i při nízkých teplotách v průběhu hodinového programu.

Patentovaná zásuvka UniversalDose

Zásuvka UniversalDose je vyvinuta a patentována jako účinné řešení pro všechny druhy pracích prostředků, tzn. od prášků, gelů až po kapsle. Inovativní systém vodních trysek rozpustí prací prostředky rychleji a k prádlu se pak dostanou již v rovnoměrné koncentraci pro maximální čisticí výkon.

Pračky se zásuvkou UniversalDose

Universaldose vs. Rozpouštění kapsle přímo v bubnu

Vložit kapsli do bubnu, nebo nechat rozpustit v zásuvce UniversalDose? Rozdíl je značný. V revoluční zásuvce UniversalDose se kapsle rozpouští o 60 % rychleji a beze zbytků. Do bubnu pak putuje rovnoměrně rozpuštěný prací prostředek pro efektivní praní i při nízkých teplotách.

Zamezuje nestejnoměrné koncentraci pracího prostředku v bubnu

UniversalDose zajišťuje rozpouštění všech druhů pracích prostředků, včetně kapslí, ještě dříve, než se dostanou do bubnu k prádlu. Koncentrace pracího prostředku je tak ve všech částech bubnu stejná a k aktivnímu praní dochází po celou dobu trvání hlavního pracího cyklu.

DALŠÍ VÝHODY UNIVERSALDOSE

  • Samočisticí zásuvka

  • Menší hluk při průtoku vody zásuvkou

  • Funguje spolehlivě i při nízkém tlaku vody