Najděte si ideální kuchyňské příslušenství

Najděte si ideální kuchyňské příslušenství

Varné nádoby Gourmet

Hledáte trvanlivé varné nádoby se špičkovou účinností pro indukční varné desky?

Prohlédněte si rozmanitou nabídku kolekce Gourmet Collection: vysoce kvalitní rendlíky, pánve a hrnce v dokonale sladěném špičkovém designu. Nádoby obsahují jádro ze tří vrstev hliníku a vnější vrstva je vyrobena z magnetické oceli. Jsou optimalizovány pro indukční ohřev, ale perfektně fungují na všech typech varných zón. Varné nádoby jsou vhodné do myčky i do trouby při teplotě do 250 °C.

Doplňky k parním troubám

Vytěžte maximum z parní přípravy pokrmů s originálním příslušenstvím navrženým pro parní trouby Electrolux.

Připravené ryzí párou
Nerezová sada nádob pro parní přípravu pokrmů se hodí k přípravě různých druhů pokrmů od zeleniny přes ryby až po zvěřinu. Drobné otvory odvádějí z nádoby nadbytečnou vlhkost, aby se pokrm připravoval čistým působením páry a přinesl vám skvělý gastronomický zážitek. Nádoby bez problémů umyje i myčka.

Máte troubu s programem SousVide?
Nenechte si ujít vakuovací sáčky profesionální kvality, které jsou nepostradatelné při přípravě pokrmů metodou sous vide s teplotou do 120 °C. Vychutnávejte si jídla plná chuti, jaké nedocílíte žádnou jinou metodou vaření.

Pro světoběžníky

Asijská kuchyně: gril teppanyaki od AEG se výborně hodí k přípravě pokrmů inspirovaných jídly Dálného východu. Ve woku Fusion velmi rychle opražíte křehké a šťavnaté ingredience a pak je bez překládání naservírujete přímo na stůl.

Italská kuchyně: se soupravou k pečení pizzy připravíte autentickou křupavou pizzu nebo focacciu jako v profesionální troubě na pizzu. Praktická vložka do hrnce pro přípravu a scezení špaget a jiných těstovin vám umožní dopřát si jídla al dente bez větší námahy.

Americká kuchyně: pokud si rádi vychutnáváte venku ugrilované maso nebo dary moře, prohlédněte si náš gril Maxi Sense Plancha. Je osvědčenou volbou pro milovníky autentických grilovaných chutí po celý rok.

Vaříme v mikrovlnné troubě

Varné nádoby do mikrovlnné trouby i na stůl
Připravte si těstoviny, zeleninu i ryby v sadě kuchyňských nádob od AEG a rovnou je servírujte. Soupravu lze mýt v myčce a také stohovat, abyste šetřili skladovací prostor.

Hrnky na nápoje i koláčky
Praktická souprava hrnků se výborně hodí k přípravě horkých nápojů a šťavnatých hrníčkových koláčků. Hrnky zůstávají vně chladné i během vaření, takže je můžete pohodlně vyjmout holýma rukama. Víčko navíc chrání před přelitím tekutiny, aby trouba zůstala čistá.

Okamžitá omeleta
Tento omeletovač do mikrovlnné trouby je ideální pro přípravu ranních omelet. Stačí promíchat všechny požadované ingredience a dát omeletovač do mikrovlnné trouby.

Čištění

Pro vaši varnou desku: prostředek na čištění sklokeramických varných povrchů odstraňuje připálené zbytky jídel, leští povrch a zanechává na něm ochranný film, který zjednodušuje následné čištění.

Pro vaši troubu: díky čisticímu krému už nemusíte troubu při odstraňování připálených zbytků pokrmů namáhavě drhnout. Čisticí krém pro trouby je vysoce účinný, a přitom netoxický.

Pro vaši parní troubu: souprava na čištění parních trub vám pomůže odvápnit a vyčistit parní troubu a udržovat ji v bezvadném stavu.  

Pro vaši mikrovlnnou troubu: netoxický čisticí prostředek pro mikrovlnné trouby můžete nastříkat na vnitřní i vnější povrchy pro účinné rozpouštění nečistot a odstraňování pachů.

Vyberte si příslušenství

Vyberte si profesionální nástroje na vaření, které skvěle doplní vaše spotřebiče, ze širokého sortimentu kvalitního příslušenství Electrolux.

PROHLÉDNĚTE SI KUCHYŇSKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ