Kurzy vaření AEG
Kurzy vaření AEG

Povzneste své kuchařské umění na vyšší úroveň

Vyzkoušejte si nejnovější spotřebiče AEG a seznamte se důkladně s jejich technologií. Nezáleží na tom, jestli o koupi teprve přemýšlíte a váháte, nebo se chcete stát mistrem vaší nově vybavené kuchyně. Naši profesionální kuchaři budou vašimi průvodci a zasvětí vás do tajů přípravy těch největších lahůdek.

Objevte kouzlo pečení v multifunkčních parních troubách

Nezáleží na tom, jestli o koupi parní trouby teprve přemýšlíte, nebo se chcete stát mistrem vaší nově vybavené kuchyně. Naši profesionální kuchaři budou vašimi průvodci a zasvětí vás do tajů přípravy těch největších lahůdek.

Naučte se vařit, grilovat i péct v multifunkční parní troubě

Vaření v páře je moderním způsobem přípravy jídla, který dokáže zachovat texturu, chuť, barvu a hlavně vitamíny v každém soustu. Chcete se naučit připravovat pokrmy tak dobré, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací?

Na našich kurzech vaření si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme a vy si naši multifunkční troubu koupíte, tak vám kurzovné vrátíme.

Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní naučíme, jak ji maximálně využít a ovládat.

Stáhněte si naši kuchařku s recepty pro multifunkční parní troubu a tipy na vaření v páře.

Pokud si vaši troubu řady SteamBoost nebo SteamPro zaregistruje, zašleme vám kuchařku tištěnou až domů.

 

Vyberte si tu pravou

Vyberte si z našich parních trub tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Trouba SteamBoost je vhodná pro přípravu křupavého chleba a vynikajících pečení. Nabízí také programy na přípravu lahodné křupavé zeleniny nebo ryb. Naše nejpokročilejší trouba SteamPro pak umožňuje i profesionální vaření metodou Sous-Vide.

Přihlaste se na kurz vaření

Pořídili jste si parní troubu AEG?

Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. K nákupu multifunkční parní trouby nyní získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením profesionálního kuchaře v hodnotě 2500 Kč ZDARMA.

Chcete si troubu před nákupem vyzkoušet?

Přesvědčte se o jedinečných vlastnostech multifunkční parní trouby AEG v rámci našeho kurzu vaření. Pokud se následně rozhodnete pro koupi některého z modelů zařazených do akce, kurzovné v plné výší vám VRÁTÍME ZPĚT.

Kurz vaření v parních troubách v pohodlí domova

Pokud dáváte přednost online vzdělávání, nabízíme vám možnost uvařit si s Jiřím Hilgartem prostřednictvím videokurzu*. Provede vás přípravou několikachodového menu a naučí vás používat vaši multifunkční parní troubu na maximum.

Co budeme vařit: 

  • Pečené kuře s domácím chlebem
  • Lososa s bramborem, zeleninou a petrželovým tvarohem
  • Vepřovou panenku s romanescem
  • Kynuté knedlíky s omáčkou z bílého vína a meruňkového džemu

Kromě toho se můžete těšit na:

  • Voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup surovin v kamenných prodejnách Tesco
  • Dárkový certifikát s 25% slevou do našeho e-shopu, abyste si mohli doplnit výbavu pro vaření v páře

*Videokurz je náhradou za fyzickou účast na kurzu vaření.

Více informací a registrace

Jak si účastníci náš kurz vaření užili?

Pořád ještě váháte, zda se kurzu zúčastnit? Přečtěte si reakce těch, co ho již absolvovali, a udělejte si lepší představu o tom, jak kurz s profesionálním šéfkuchařem probíhá a co všechno nabízí.

Inspirujte se našimi recepty

Kuchařka pro multifunkční parní trouby

Stáhněte si naši kuchařku zdarma. K vaší nové troubě řady SteamPro a SteamBoost můžete navíc získat kuchařku tištěnou. Zaregistrujte si vaši troubu a my vám ji zašleme domů.

Najděte inspiraci pro slavnostní oběd či příjemnou večeři

Hledáte inspiraci pro slavnostní obědové menu nebo pohodový večer s vašimi přáteli? Inspirujte se našimi recepty (nejen pro parní trouby) a užijte si příjemné okamžiky v okruhu svých blízkých.