Objevte

Multifunkční parní trouby

Rare. Medium. Well done. Podle vaší chuti

I doma můžete servírovat pokrmy, které předčí vaše očekávání. Třeba steak propečený přesně v souladu s vaším přáním. Nebo raději šťavnatý filet z lososa? Díky teplotní sondě, kterou umístíte do středu připravovaného jídla, můžete troubě sdělit, jaké propečení preferujete, a ona ho zkrátka zajistí. Rare, medium nebo well done? Přesně jako v restauraci. Seznamte se s troubami, které vám rozumí.

Proč zvolit parní troubu?

Parní trouba s přehledem zvládne vše, co umí vaše stávající trouba, ale navíc se pyšní celou řadou dalších benefitů. Zatímco konvenční trouba obklopí pokrm suchým horkým vzduchem, který ho může vysušit, parní trouba do tohoto procesu vpustí páru. Přidaná vlhkost zlepšuje chuť, strukturu i barvu pokrmů a dodá jim křupavost na povrchu a šťavnatost uvnitř.

Proč dát zelenou parní troubě AEG?

S troubami AEG Mastery objevíte celou škálu nových chutí, a to i u surovin, které velmi dobře znáte. Pára vždy zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová její přirozenou barvu i strukturu, aby byl výsledný pokrm chuťovou explozí. Připravujte doma luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Vsaďte na multifunkční parní troubu AEG.

  • Senzor vlhkosti

    Pokročilý senzor vlhkosti automaticky nastaví správné množství páry, čímž zajistí šťavnatou texturu a intenzivní chuť jídla.

  • Možnost pečení na 3 úrovních

    Díky velkorysému vnitřnímu objemu trouby můžete své oblíbené pokrmy připravovat na třech úrovních najednou, abyste neztráceli čas.

  • Teleskopické výsuvy

    S teleskopickými výsuvy se jídla do trouby vkládají a vytahují bezpečně a snadno. Mohou v troubě zůstat i při pyrolytickém čištění.

Pětiletá záruka pro vybrané modely

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let.

Food cooked with AEG Steam Ovens

Parní trouba s funkcí vaření v páře

Ušetřete svého lososa pošírování, dejte přednost páře. Když připravujete lososa v parní troubě SteamBoost s funkcí vaření v páře (100%), díky šetrnému postupu zůstane krásně křehký a nevysuší se. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Pára pomáhá zachovat přirozenou barvu vašich pokrmů, a svěže oranžový losos tak vypadá stejně dobře, jako chutná.

Pára dodá každému pokrmu šťávu

Ať už se chystáte vařit cokoliv, vždy máte k dispozici vhodný parní program, který váš pokrm vyladí k dokonalosti. Při nízké úrovni páry připravíte šťavnatou pečeni nebo perfektně vláčný dezert. Střední úroveň páry oživí jídlo z předchozího dne tak, že bude chutnat jako právě uvařené. A nejvyšší úroveň páry zajistí rychlejší, chutnější a zdravější způsob přípravy ryb, zeleniny, rýže nebo kuskusu.

CO DOKÁŽOU PARNÍ TROUBY AEG?

Přesně podle vašich představ

Šťavnatý a skvěle propečený losos? S parní troubou AEG pokaždé. Filety ochuťte svým oblíbeným způsobem. Teplotní sondu nastavte na 59 °C, program Horký vzduch s párou. A trouba vás sama upozorní, že je hotovo. Přesně tak, jak jste si přáli.

Vždy perfektní výsledek

Propečené, šťavnaté kuře s křupavou kůžičkou? Pro parní troubu AEG s funkcí Asistovaného vaření to není žádný problém. Navolte váhu kuřete. Dolijte do zásaobníku vodu. A trouba už se o vše postará za vás. Výsledek je vždy skvělý.

Proč dát zelenou parní troubě AEG?

S troubami AEG Mastery objevíte celou škálu nových chutí, a to i u surovin, které velmi dobře znáte. Pára vždy zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová její přirozenou barvu i strukturu, aby byl výsledný pokrm chuťovou explozí. Připravujte doma luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Vsaďte na multifunkční parní troubu AEG.

Čistý vnitřek parní trouby AEG

Snadné vaření, pohodlné čištění

Díky využití páry je příprava jídla jednoduchá, stejně jako následné čištění trouby. Programy pro čištění párou účinně odstraňují zbytky jídla. Pyrolytickým čištěním se zase veškeré zbytky jídla promění v jemný popel, který snadno setřete. Soustřeďte se na přípravu skvělých pokrmů, o čištění se postaráme my.