Zaregistrujte svůj spotřebič, napište recenzi a vyhrajte příslušenství AEG

Vaše názory a postřehy jsou pro nás a pro ostatní zákazníky cenným zdrojem informací. Každého, kdo svůj nový spotřebič zaregistruje a následně vyplní recenzi, zařadíme do losování o ultrazvukové pero na odstraňování skvrn v hodnotě 2 699 Kč. Šťastného výherce náhodně losujeme jednou za 14 dní.

 

Co můžete vyhrát

The AEG Sport Mini Mixer Food Blender

Ultrazvukové pero AEG

Známe to asi všichni: stačí chvilka nepozornosti a naši oblíbenou halenku nebo košili „zdobí“ skvrna od kávy či vína. Řešením, jak z oblečení odstranit i skutečně odolné skvrny, je jeho ošetření ještě před vypráním pomocí ultrazvukové technologie.

Nové ultrazvukové pero AEG na odstraňování skvrn lze použít na ty nejrozmanitější nehody: od inkoustu, čokolády, džemu až po skvrny od červeného vína. Pero produkuje až 48 000 vibrací za minutu, které procházejí dovnitř vláken a odstraňuje tak i skutečně odolné skvrny. Je vhodné i na jemné a náchylné materiály, jako je hedvábí nebo vlna.

Jak se zapojit do losování

Pouhé dva kroky stačí k tomu, abychom vás zařadili do losování o ultrazvukové pero na odstraňování skvrn.

  • 1
    Zaregistrujte svůj spotřebič

    Klikněte na odkaz Registrace spotřebiče a postupujte podle pokynů.

  • 2
    Napište recenzi

    Řekněte nám, co si o našem spotřebiči myslíte. Zajímá nás hlavně vaše spokojenost s jeho fungováním.

Jak vyhledat model vašeho spotřebiče nebo jeho výrobní číslo?

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. Nemůžete najít produktový štítek? Podívejte se na návod pro jednotlivé spotřebiče.

Děkujeme a přejeme vám hodně štěstí!

Přečtěte si úplná pravidla a podmínky