Napište recenzi

Napište recenzi a vyhrajte příslušenství AEG

Vaše názory a postřehy jsou pro nás cenným zdroje informací. Využíváme je při vývoji našich nových, technologicky vyspělejších a designově atraktivnějších domácích spotřebičů. Pošlete nám svou recenzi a my vás zařadíme do losování o kvalitní příslušenství k pračkám AEG. Výherce losujeme každý týden!

Co můžete vyhrát

The AEG Sport Mini Mixer Food Blender

Nezbytné maličkosti

Život bez pračky si umí představit asi málokdo. Pračky AEG s přehledem zvládají haldy špinavého prádla. Přitom jsou velmi šetrné k barvám, střihům i k choulostivým materiálům. Oblečení díky tomu vypadá déle jako nové. Aby vám pračka dlouho a dobře sloužila, měli byste ji jednou měsíčně vyčistit.

S naším setem AEG vám to půjde snadno. Speciální čisticí prostředky důkladně zbaví vnitřek pračky usazenin, zápachu a bakterií. V setu najdete také praktickou síťku na spodní prádlo. A protože sítěk není nikdy dost, dostanete od nás ještě speciální sadu AEG, kde najdete sáček pro uložení a praní sportovního oblečení, sáček pro udržení svěží obuvi a vzorek vůně pro osvěžení sportovního prádla.

Jak napsat recenzi

Je to snadné. Postupujte podle následujících kroků, a když se na vás usměje štěstí, můžete vyhrát praktickou sadu příslušenství AEG. 

 

Najděte svůj spotřebič

Vyhledejte svůj spotřebič v horní navigační liště. U svého výrobku klikněte na odkaz Napsat recenzi.


Napište recenzi

Řekněte nám, co si o našem spotřebiči myslíte. Zajímá nás hlavně vaše spokojenost s jeho fungováním nebo v čem se liší od předchozího spotřebiče.

Jak vyhledat model vašeho spotřebiče nebo jeho výrobní číslo?

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. Nemůžete najít produktový štítek? Podívejte se na návod pro jednotlivé spotřebiče.

Děkujeme a přejeme vám hodně štěstí!

Přečtěte si úplná pravidla a podmínky