Objevte

Pračky AEG

Technologie SoftWater

Barvy si i po mnoha praních uchovávají svoji sytost a ani černá barva nevybledne.

Pračky AEG řady 9000 s technologií SoftWater

Prádlo jako nové i po 50 vypráních

Technologie SoftWater, kterou jsou vybaveny pračky AEG řady 9000, odstraňuje z vody nečistoty, které mohou tkaninám škodit. Prací prostředky se pak lépe mísí s vodou, takže i při nízkých teplotách je prádlo vyprané důkladně. Díky této šetrnější péči o oděvy zůstane černá barva skutečně černou a výrazné barvy stejně syté jako v den, kdy jste si své večerní šaty pořídili.

Vyprané oblečení visí v šatníku

Nekompromisní péče

Své oblíbené oblečení jistě chcete mít řádně vyprané, ale přitom bez vybledlých stop nebo dokonce žmolků. Naše pračky řady 9000 jsou konstruovány tak, aby praly na 30° C stejně dobře jako na  60° C. Pro barvy to nepředstavuje tak výraznou zátěž, zůstanou svěží a živé delší dobu.

Technologie ÖKOMix

100% distribuce pracího prostředku i aviváže, na rozdíl od jiných praček.

Pračky AEG řady 8000

Chraňte každé vlákno

Věnujte svému oblečení patřičnou péči a odvděčí se vám stejně živými barvami jako na začátku. Pračky AEG řady 8000 s technologií ÖKOMix míchají prací prostředek (a později také aviváž) s vodou ještě předtím, než se dostanou do bubnu. Tím je zajištěna rovnoměrná distribuce pracích prostředků. Jde o první použití takové technologie v pračkách vůbec. Praní je rychlejší a důkladnější, protože prací prostředek a aviváž jsou v době, kdy se dostanou k prádlu, už plně aktivovány. Poprvé tak máte jistotu, že při praní pečujete skutečně o každé vlákno.

Symbol pracího programu OKOPower

DOKONALÉ VYPRÁNÍ ZA MÉNĚ NEŽ HODINU

Naše pračky řady 8000 s účinnou technologií ÖKOMix jsou vybaveny novým pracím programem ÖKOPower. Délka programu je pouhých 59 minut a zajišťuje vynikající výsledky praní s minimální spotřebou energie.

Animace zobrazující dokonalé spárování praček a sušiček AEG

Tým snů

Pračky a sušičky AEG řady 8000 můžete s výhodou spárovat a dopřát si tak všech výhod technologie ÖKOMix a našeho revolučního systému AbsoluteCare®. Objevte péči, která je vůči vašim nejchoulostivějším oděvům stejně šetrná jako praní v ruce a sušení naplocho. S inovativními programy pro outdoorové oblečení lze dokonce i u prodyšného funkčního prádla obnovit vodoodpudivé vlastnosti jeho membrán. Barvy, struktura i jednotlivá vlákna jsou chráněny  jako nikdy dříve.

Prohlédněte si pračky a sušičky řady 8000

Mohu prát vlněné prádlo v pračce?

Možná jste to považovali za nemožné, ale přední světový odborník na vlnu, společnost Woolmark, s tím nesouhlasí. Podrobili naše spotřebiče zkouškám a potvrzují, že jsou dostatečně šetrné, aby mohly  vlněné tkaniny prát. Takže když uvidíte etiketu Woolmark, můžete se spolehnout, že ve spotřebiči vyperete dokonce i váš oblíbený vlněný svetr, který je jinak určen pouze k ručnímu praní.

Naše řady praček

Důvěřujte pračkám AEG. Zvládnou prát i ty nejchoulostivější kousky. Jak to víme? Spojili jsme zkušenosti zákazníků s poznatky našeho vývojového týmu. Výsledkem je revoluční způsob péče o oblečení s důrazem na ochranu vláken, barev a struktury.

Srovnávací graf, který zobrazuje různé funkce praček AEG

VÍME, CO POTŘEBUJETE

 • Symbol pro technologii ProSense®
  Šetří vodu a energii

  Technologie ProSense® , kterou jsou vybaveny naše pračky řady 6000 Series, automaticky zváží každou náplň a podle toho na míru upraví prací program.

  Zobrazit spotřebiče AEG řady 6000

 • Symbol pro technologii ProSteam®
  Bez pomačkání, bez zápachu

  Naše řada 7000 Series s technologií ProSteam® je vybavena novou funkcí PlusSteam, která dokončí prací program pomocí páry. Díky tomu je prádlo svěží, bez zápachu a méně  pomačkané, takže s jeho žehlením už nebudete mít takovou práci.

  Zobrazit spotřebiče AEG řady 7000

 • Symbol pro technologii ÖKOMix
  Bezchybné vyprání

  Technologie ÖKOMix, kterou jsou vybaveny naše pračky řady 8000, je vůbec první technologií, která rozvádí prací prostředky a aviváž zcela rovnoměrně. Vyčistí a pečlivě ošetří každé vlákno.

  Zobrazit spotřebiče AEG řady 8000

Jednoduše elegantní

Elegantní vzhled může zabrat čas, ale díky technologii ProSteam® si můžete ze seznamu úkolů škrtnout jednu položku. Naše pračky řady 7000 jsou vybaveny programem Osvěžení parou. Pomocí této funkce můžete vašemu oblečení poskytnout rychlé osvěžení a výrazně tak snížit počet návštěv v chemické čistírně.

Oblíbené oblečení si můžete uchovat déle

Aby  vlákna vašich oblíbených oděvů vydržela každodenní námahu, vyžadují zvláštní péči. Technologie ProSense®, kterou jsou vybaveny spotřebiče řady 6000, zváží každou náplň prádla a vypočítá, kolik času, vody a energie je potřeba. Oblečení není vystaveno nadměrnému mechanickému tlaku a snižuje se tak jeho opotřebení.

Vždy něco navíc

Prostorný a praktický podstavec pro prádelní spotřebiče

INTELIGENTNÍ PÉČE O PRÁDLO

Naše pračky a sušičky disponují funkcemi, se kterými bude prádlo dokonale čisté a zářivé, a to při minimální spotřebě energie a vody a minimální námaze. Ale naše odborné znalosti ohledně prádla nekončí u vynikajících spotřebičů. Nabízíme také řadu příslušenství, které vám pomůže dosahovat vždy těch nejlepších výsledků. Například praktický podstavec AEG zvýší polohu pračky, čímž zjednoduší vkládání a vyjímání prádla, takže se nemusíte příliš shýbat.

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšířte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.