Objevte

Pračky

Technologie SoftWater

Barvy si i po mnoha praních uchovávají svoji sytost a ani černá barva nevybledne.

Pračky AEG řady 9000 s technologií SoftWater

Prádlo jako nové i po 50 vypráních

Technologie SoftWater, kterou jsou vybaveny pračky AEG řady 9000, odstraňuje z vody nečistoty, které mohou tkaninám škodit. Prací prostředky se pak lépe mísí s vodou, takže i při nízkých teplotách je prádlo vyprané důkladně. Díky této šetrnější péči o oděvy zůstane černá barva skutečně černou a výrazné barvy stejně syté jako v den, kdy jste si své večerní šaty pořídili.

Vyprané oblečení visí v šatníku

Nekompromisní péče

Své oblíbené oblečení jistě chcete mít řádně vyprané, ale přitom bez vybledlých stop nebo dokonce žmolků. Naše pračky řady 9000 jsou konstruovány tak, aby praly na 30° C stejně dobře jako na  60° C. Pro barvy to nepředstavuje tak výraznou zátěž, zůstanou svěží a živé delší dobu.

Technologie ÖKOMix

100% distribuce pracího prostředku i aviváže, na rozdíl od jiných praček.

Pračky AEG řady 8000

Chraňte každé vlákno

Věnujte svému oblečení patřičnou péči a odvděčí se vám stejně živými barvami jako na začátku. Pračky AEG řady 8000 s technologií ÖKOMix míchají prací prostředek (a později také aviváž) s vodou ještě předtím, než se dostanou do bubnu. Tím je zajištěna rovnoměrná distribuce pracích prostředků. Jde o první použití takové technologie v pračkách vůbec. Praní je rychlejší a důkladnější, protože prací prostředek a aviváž jsou v době, kdy se dostanou k prádlu, už plně aktivovány. Poprvé tak máte jistotu, že při praní pečujete skutečně o každé vlákno.

Symbol pracího programu OKOPower

DOKONALÉ VYPRÁNÍ ZA MÉNĚ NEŽ HODINU

Naše pračky řady 8000 s účinnou technologií ÖKOMix jsou vybaveny novým pracím programem ÖKOPower. Délka programu je pouhých 59 minut a zajišťuje vynikající výsledky praní s minimální spotřebou energie.

Animace zobrazující dokonalé spárování praček a sušiček AEG

Tým snů

Pračky a sušičky AEG řady 8000 můžete s výhodou spárovat a dopřát si tak všech výhod technologie ÖKOMix a našeho revolučního systému AbsoluteCare®. Objevte péči, která je vůči vašim nejchoulostivějším oděvům stejně šetrná jako praní v ruce a sušení naplocho. S inovativními programy pro outdoorové oblečení lze dokonce i u prodyšného funkčního prádla obnovit vodoodpudivé vlastnosti jeho membrán. Barvy, struktura i jednotlivá vlákna jsou chráněny  jako nikdy dříve.

Prohlédněte si pračky a sušičky řady 8000

Mohu prát vlněné prádlo v pračce?

Možná jste to považovali za nemožné, ale přední světový odborník na vlnu, společnost Woolmark, s tím nesouhlasí. Podrobili naše spotřebiče zkouškám a potvrzují, že jsou dostatečně šetrné, aby mohly  vlněné tkaniny prát. Takže když uvidíte etiketu Woolmark, můžete se spolehnout, že ve spotřebiči vyperete dokonce i váš oblíbený vlněný svetr, který je jinak určen pouze k ručnímu praní.

Naše řady praček

Důvěřujte nové řadě  spotřebičů AEG pro péči o prádlo. Zvládnou prát i ty nejchoulostivější kousky. Jak to víme? Spojili jsme zkušenosti zákazníků s poznatky našeho vývojového týmu. Výsledkem je nový, revoluční způsob péče o oblečení s důrazem na ochranu vláken, barev a struktury.

Srovnávací graf, který zobrazuje různé funkce praček AEG

VÍME, CO POTŘEBUJETE

Symbol pro technologii ProSense®
Šetří vodu a energii

Technologie ProSense® , kterou jsou vybaveny naše pračky řady 6000 Series, automaticky zváží každou náplň a podle toho na míru upraví prací program.

Zobrazit spotřebiče AEG řady 6000

Symbol pro technologii ProSteam®
Bez pomačkání, bez zápachu

Naše řada 7000 Series s technologií ProSteam® je vybavena novou funkcí PlusSteam, která dokončí prací program pomocí páry. Díky tomu je prádlo svěží, bez zápachu a méně  pomačkané, takže s jeho žehlením už nebudete mít takovou práci.

Zobrazit spotřebiče AEG řady 7000

Symbol pro technologii ÖKOMix
Bezchybné vyprání

Technologie ÖKOMix, kterou jsou vybaveny naše pračky řady 8000, je vůbec první technologií, která rozvádí prací prostředky a aviváž zcela rovnoměrně. Vyčistí a pečlivě ošetří každé vlákno.

Zobrazit spotřebiče AEG řady 8000

Jednoduše elegantní

Elegantní vzhled může zabrat čas, ale díky technologii ProSteam® si můžete ze seznamu úkolů škrtnout jednu položku. Naše pračky řady 7000 jsou vybaveny programem Osvěžení parou. Pomocí této funkce můžete vašemu oblečení poskytnout rychlé osvěžení a výrazně tak snížit počet návštěv v chemické čistírně.

Oblíbené oblečení si můžete uchovat déle

Aby  vlákna vašich oblíbených oděvů vydržela každodenní námahu, vyžadují zvláštní péči. Technologie ProSense®, kterou jsou vybaveny spotřebiče řady 6000, zváží každou náplň prádla a vypočítá, kolik času, vody a energie je potřeba. Oblečení není vystaveno nadměrnému mechanickému tlaku a snižuje se tak jeho opotřebení.

Vždy něco navíc

Prostorný a praktický podstavec pro prádelní spotřebiče

Inteligentní péče o prádlo

Naše pračky a sušičky jsou vybaveny celou řadou funkcí, které mají za úkol uchovávat dokonalý vzhled prádla při minimální spotřebě energie a vody. Naše zkušenosti v oblasti péče o prádlo však nekončí u vynikajících spotřebičů. Nabízíme i veškeré potřebné příslušenství, např.  podstavec pro spotřebiče AEG, který velmi usnadňuje práci s prádlem. Pračka stojí výš, takže se už nemusíte při vkládání a vyndávání prádla tolik ohýbat.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.