Objevte

Sušičky

Strážce funkčního oblečení, jemných halenek a vlněných svetrů

Řada 8000

Naše sušičky řady 8000 mají v rámci celého sortimentu AEG nejvyšší objem, pojmou až 9 kg prádla.

Sušička řady 8000 od AEG

Strážce vlněných svetrů

Se sušičkami řady 8000 si můžete klidně troufnout sušit oblečení, u něhož by vás to nikdy nenapadlo, dokonce i váš nejjemnější vlněný svetr. Naše sušičky s certifikací Woolmark jsou vybaveny systémem AbsoluteCare®, speciálním programem pro přesnou kontrolu pohybu a teploty v bubnu. Jemné vlněné tkaniny, které jsou podle štítku určeny pouze k ručnímu praní, jsou při otáčení drženy naplocho proti bubnu, čímž se napodobuje ploché sušení. Vaše svetry si uchovají svůj tvar a strukturu a nehrozí jim, že se srazí.

Osvěžení a posílení

Se systémem AEG AbsoluteCare® připravíte své funkční oblečení na každou výzvu. Sušičky často znamenají pro drahá a moderní vlákna katastrofu, ale náš přístup je odlišný. Řada 8000 je vybavena inovativním programem pro funkční oblečení s přesným nastavením času a teploty, který obnoví vlastnosti voděodolné membrány u outdoorových tkanin lépe než sušení vzduchem. Na funkčnost vašeho oblečení se tak budete moci spolehnout.

Stejně šetrné jako přirozené sušení

S našimi sušičkami řady 8000 se systémem AbsoluteCare® jistě změníte svůj pohled na sušení vašeho prádla. Jemné tkaniny se drží nahoře a suší se při nízké rychlosti, takže se můžete spolehnout, že  i 100% hedvábné oděvy si uchovají svůj tvar a vyjdou ze sušičky méně pomačkané než při sušení na vzduchu.

Naše řada sušiček

Důvěřujte nové řadě spotřebičů AEG pro péči o prádlo. Dokonale suší i ty nejchoulostivější kousky. Jak to víme? Spojili jsme zkušenosti zákazníků s poznatky našeho vývojového týmu. Výsledkem je nový, revoluční způsob péče o oblečení s důrazem na ochranu vláken, barev a struktury.

Nákres zobrazující rozdíly mezi řadami spotřebičů AEG

VÍME, CO POTŘEBUJETE

 • Ikona pro technologii ProSense®
  Úspora času i energie

  Technologie ProSense®, kterou jsou vybaveny sušičky řady 6000, používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoli velikosti náplně.

  Zobrazit spotřebiče AEG řady 6000

 • Ikona pro technologii SensiDry®
  Bezpečné sušení při nízké teplotě

  Řada 7000 spojuje úspory času a energie, které přináší technologie ProSense®, s technologií SensiDry®, intuitivním programem pro sušení tkanin s nastavením tepla šitým na míru.

 • Ikona pro systém AbsoluteCare®
  Zachování všech vlastností prádla

  Řada 8000 je vybavena veškerou technologií, kterou disponují řady 6000 a 7000, navíc má ještě systém AbsoluteCare®. Špičková péče o hedvábné, vlněné a outdoorové oblečení.

  Zobrazit spotřebiče AEG řady 8000

Muž, který má na sobě svěží vypranou košili

Strážce každodenního oblečení

Opakovaným praním a sušením se ničí vlákna v oblečení, které milujete a nosíte každý den. Naše sušičky řady 6000 jsou vybaveny technologií ProSense®, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie. To vede k úspoře času i energie a navíc máte jistotu, že vaše oblíbené oblečení nebude přesušené a po každém sušicím programu si uchová svůj vzhled.

Detailní snímek měkkého bubnu ProTex

Vestavěná ochrana

Ochrana oblečení je pro nás více než pouhá fráze. Spotřebiče AEG řady 6000 jsou vybaveny měkkým bubnem ProTex, jehož charakteristický vzor zlepšuje proudění vzduchu k prádlu. Při vyjmutí ze sušičky tak bude méně zamotané a pomačkané. Naše sušičky jsou strážci kvality vašeho každodenního oblečení.

Vždy něco navíc

Instalační sada AEG pro umístění sušičky na pračku

ZÍSKEJTE PROSTOR NAVÍC

S touto instalační sadou můžete svou novou sušičku umístit na pračku bez dalších upevňovacích prvků. Získáte tak prostor navíc. Dodáváme ji včetně posuvné police, která slouží ke snadnému plnění, vyjímání a skládání čerstvě vypraného a usušeného prádla.

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.