Objevte

Sušičky AEG

Ideální péče o funkční oblečení, jemné halenky a vlněné svetry

Série 8000

Naše sušičky série 8000 mají největší kapacitu v sortimentu AEG. Bez problémů vysuší až 9 kg prádla.

Sušička řady 8000 od AEG

OCHRÁNCE VLNĚNÝCH SVETRŮ

V sušičkách AEG série 8000 můžete bez obav sušit i oděvy, které dosud vůbec nepřicházely v úvahu – například hebký vlněný svetr. Naše sušičky vybavené unikátní technologií AbsoluteCare® získaly certifikát Woolmark a nabízejí individuální programy s přesně řízeným pohybem bubnu a přizpůsobenou teplotou sušení. Choulostivé vlněné oblečení se symbolem „ruční praní“ na štítku se během sušení rozloží na stěně bubnu, podobně jako při sušení na podložce. Svetry si zachovají svůj tvar a strukturu a zaručeně se nesrazí.

Osvěžení a posílení

S technologií AEG AbsoluteCare® připravíte své funkční oblečení na každou výzvu. Sušičky často znamenají pro drahá a moderní vlákna katastrofu, ale náš přístup je odlišný. Řada 8000 je vybavena inovativním programem pro funkční oblečení s přesným nastavením času a teploty, který obnoví vlastnosti voděodolné membrány u outdoorových tkanin lépe než sušení vzduchem. Na funkčnost vašeho oblečení se tak budete moci spolehnout.

Stejně šetrné jako přirozené sušení

S našimi sušičkami řady 8000 s technologií AbsoluteCare® jistě změníte svůj pohled na sušení vašeho prádla. Jemné tkaniny se drží nahoře a suší se při nízké rychlosti, takže se můžete spolehnout, že  i 100% hedvábné oděvy si uchovají svůj tvar a vyjdou ze sušičky méně pomačkané než při sušení na vzduchu.

NAŠE SÉRIE SUŠIČEK

Pračkám a sušičkám nové řady AEG můžete plně důvěřovat a bez obav jim svěřit i ty nejjemnější oděvy. Při navrhování našich výrobků kombinujeme požadavky uživatelů s nejnovějšími vědeckými poznatky, abychom vám poskytli více než jen efektivní praní a sušení. Přinášíme vám skvělý zážitek z používání a nový, revoluční způsob péče o oblečení s výjimečnou ochranou vláken, barev a struktury.

RŮZNÉ ÚROVNĚ PÉČE PRO RŮZNÉ POTŘEBY

VÍME, CO POTŘEBUJETE

 • Ikona pro technologii ProSense®
  ŠETŘÍ ENERGII I ČAS

  Sušičky série 6000 vybavené technologií ProSense® využívají vyspělé senzory vlhkosti a teploty, které přizpůsobují čas sušení a spotřebu energie podle velikosti náplně.

 • Ikona pro technologii SensiDry®
  ŠETRNÉ SUŠENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

  Série 7000 kombinuje všechny výhody technologie ProSense® a technologie SensiDry®. Její intuitivní programy sušení s individuálním nastavením teploty šetří čas i energii a chrání prádlo.

 • Ikona pro systém AbsoluteCare®
  KVALITA OBLEČENÍ PERFEKTNĚ ZACHOVANÁ

  Série 8000 obsahuje všechny technologie použité v sériích 6000 a 7000 a navíc nabízí naši jedinečnou technologii AbsoluteCare®. Komplexní péče dokonce i při sušení hedvábí, vlny a outdoorového oblečení.

Muž, který má na sobě svěží vypranou košili

Programy na míru

Opakované praní a sušení může poškodit vlákna oblečení, které máte nejraději a nosíte nejčastěji. Sušičky série 6000 jsou vybaveny technologií ProSense® a využívají vyspělé senzory vlhkosti a teploty, které přizpůsobují čas sušení a spotřebu energie podle velikosti náplně. Tím šetří čas a energii a zabraňují nadměrnému přesušení vašeho oblíbeného oblečení, které si zachová svůj původní vzhled i po mnoha cyklech.

Detailní snímek měkkého bubnu ProTex

VŠUDYPŘÍTOMNÁ OCHRANA

Ochrana oděvů je pro nás mnohem více než jen funkce. Je začleněna do konstrukce a zohledněna v každém aspektu našich sušiček. Sušičky AEG série 6000 jsou vybaveny jemným bubnem ProTex se specifickým vzorem, který zlepšuje proudění vzduchu přes oblečení, snižuje smotávání prádla a omezuje pomačkání. Postará se, aby si vaše každodenní oblíbené oblečení zachovalo svou kvalitu co nejdéle.

Vždy něco navíc

Instalační sada AEG pro umístění sušičky na pračku

DOPŘEJTE SI VÍCE PROSTORU

S montážní sadou na bezpečnou instalaci sušičky na vrchní část pračky bez doplňkových upevňovacích prvků získáte v prádelně nebo koupelně více místa. Sada se dodává s výsuvnou poličkou pro snadné nakládání, vykládání a skládání čerstvě vypraného a vysušeného oblečení.

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšířte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.