Detaily produktu

Speciální oddělená přihrádka LongFresh vytváří ty nejlepší podmínky pro skladování čerstvých potravin. Díky konstantní teplotě 0 °C je ideální pro maso, ryby, ovoce nebo zeleninu.

Benefity

AEG - Vestavná chladnička - SKE818E9ZC

Dokonalá ochrana potravin v přihrádce LongFresh

Přihrádka LongFresh je ideální zónou pro uchování čerstvých potravin. S konstantní teplotou 0 °C, která je nižší než v prostoru chladničky, vytváří optimální skladovací podmínky pro ryby, maso, ovoce nebo zeleninu. Možnost regulace vlhkosti zároveň zabraňuje vysychání potravin.

AEG - Vestavná chladnička - SKE818E9ZC

Stabilní teploty s technologií MultiFlow

Technologie MultiFlow chrání kvalitu potravin tím, že udržuje stabilní teplotu a vlhkost uvnitř celé chladničky. Umožňuje aktivní oběh studeného vzduchu, který dosáhne do všech koutů.

AEG - Vestavná chladnička - SKE818E9ZC

Chladnička bez zápachu s filtrem CleanAir

Filtr CleanAir díky své speciální struktuře z aktivního uhlí absorbuje nepříjemné pachy v chladničce. Tím chrání přirozenou chuť a vůni všech vašich potravin.

AEG - Vestavná chladnička - SKE818E9ZC

LED osvětlení pro dokonalý přehled

Vnitřní LED osvětlení vydává měkké diskrétní světlo, které rovnoměrně ozáří celý vnitřní prostor. LED žárovky jsou navíc menší a energeticky úspornější než standardní žárovky, a představují tedy přijatelnější volbu.

AEG - Vestavná chladnička - SKE818E9ZC

Chladnička zcela pod kontrolou

Výstraha otevřených dveří vás včas upozorní, pokud zůstanou dveře chladničky příliš dlouho otevřené (např. při nesprávném zavření). Poskytuje vám tak větší kontrolu nad skladovacími podmínkami vašich potravin.

Až 13 000 zpět

Hledáte nového pomocníka do kuchyně? Vyberte si z akční nabídky modelů a my vám vrátíme peníze zpět. Neváhejte, nabídka platí jen do 30. 11. 2021.

Zjistit více

Příslušenství

Recenze

Co myslíte?
Pomozte nám s vylepšováním našich spotřebičů

Vaše názory nám pomáhají se zlepšovat a ostatním zákazníkům pomáhají s výběrem spotřebiče. K zahájení recenze zadejte počet hvězdiček.

Napište recenzi

Vítejte. Toto je váš prostor. Podělte se s námi o svůj názor. Každá zpětná vazba se počítá.

Poskytněte recenze jako host níže nebo se přihlaste a zanechte recenzi

{{ props.errorNickname }}

Toto se zobrazí vedle vaší recenze. Prosím nepoužívejte vaše celé jméno. V takovém případě se recenze nepublikuje

K potvrzení vaší recenze potřebujeme vaši e-mailovou adresu.

{{ props.errorEmoji }}

Zákaznické recenze by se měly zaměřovat především na kvalitu, design a hodnotu spotřebiče. Pro zpětnou vazbu týkající se služeb, zásilky nebo instalace kontaktujte Zákaznické služby. Každá recenze projde před zveřejněním na tomto webu schválením. Další informace naleznete v našich pokynech pro vytvoření recenze.

Odsouhlaste, prosím, podmínky

Velice vám děkujeme za vaši recenzi

Zkontrolujte si vaši schránku ohledně potvrzovacího e-mailu.

5

Fantastický pomocník do kuchyně

od Jitka z 18 prosince 2020

Před 17ti lety jsem si koupila do své nové kuchyně přesně tento model monoklimatické chladničky. Sloužila výtečně k naprosté spokojenosti celé rodiny. A to vařím opravdu ráda a denně, chladničku denně využívá celá rodina. Chladnička je prostorná, přehledná, má prakticky omyvatelné vnitřní vybavení a hlavně se nemusí nijak odmrazovat, což je veliká úspora času. Dnes jsem si koupila přesně stejnou chladničku, jen s inovovaným kompresorem. A těším se, že nám bude věrně sloužit dalších 17 let. Kvalita AEG mluví sama za sebe - mám od AEG kompletně vše do zabudovatelné kuchyně. DOPORUČUJI.

 • Design
  5
 • Funkce
  5
 • Kvalita
  5
 • Jitka doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text
3

Zklamání

od Káně z 31 srpna 2020

Chladnička je velmi dobře provedená, potraviny jsou uchovávány v potřebné kvalitě. Velký problém je však otevírání. Díky velmi kvalitnímu těsnění je pro babičku i po měsící používání obsah prakticky nedobytný. Snad se to prý časem spraví.

 • Design
  3
 • Funkce
  5
 • Kvalita
  3

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text

Recenze v jiných jazycích Přeložené recenze

5

lednička

od Otern z 13 září 2021 Přeložené z Norwegian

Funguje to tak, jak by mělo. ! navíc je velmi tichý. To je určitě výhoda.

Prohlášení k překladu

Tato recenze byla převzata od podobného produktu nebo ze stránky v jiném jazyce.

 • Design
  3
 • Funkce
  3
 • Kvalita
  3
 • Otern doporučuje tento produkt

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text

Odpověděl AEG

Ahoj,

Děkujeme, že jste se rozhodli zanechat zpětnou vazbu na jeden z našich produktů. Velmi rád slyším, že jste se skříní spokojeni. Pokud máte dotazy týkající se produktu nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat.
S pozdravem Viola

2

Zklamaný

od Jensi z 23 srpna 2021 Přeložené z English

Před dvěma měsíci jsme koupili novou ledničku od AEG.
Dveře chladničky se otevírají velmi, velmi obtížně, dítě je nemůže otevřít.
Zákaznický servis už tam byl dvakrát. Řekl, že to nelze změnit s vestavěnou chladničkou této velikosti. Bylo doporučeno vytvořit otvory v těsnění, ale to sníží energetickou účinnost. Podle nás to není rozumné řešení. Jinak je lednička dobré velikosti a v pořádku.
Höffner (kde byla chladnička zakoupena) problém jednoduše zablokuje.

Prohlášení k překladu

Tato recenze byla převzata od podobného produktu nebo ze stránky v jiném jazyce.

 • Design
  4
 • Funkce
  2
 • Kvalita
  3

Pomohla Vám tato recenze?

I am error text

Odpověděl AEG

Děkujeme vám za vaši reakci. Rozumíme vašemu zklamání z popsaných skutečností a litujeme nepříjemností. Rozumíme vašemu očekávání, že používání chladničky bude snadné. Také jsme dali dohromady několik tipů, jak se dveře zavírají, na našem online portálu svépomoci: https://www.aeg.de/de-DE/support/1196945/ Předali jsme to interně, aby bylo možné posoudit vaše obavy jednotlivě. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat přímo s vaší žádostí a vaší adresou na: Kundenfeedback@aeg.de.
Zákaznický servis Henrike / AEG

Další výrobky

AEG - Vestavná chladnička - SKE818F1DC Peníze zpět
Vestavná chladnička monoklimatická

Technologie DynamicAir udržuje konstantní proudění vzduchu, které zajišťuje stabilní teplotu v celé chladničce. Každá police je rovnoměrně chlazená a vaše potraviny zůstávají déle čerstvé.

AEG - Vestavná chladnička - SKB582F1AF
Vestavná chladnička statická

Chladnička OptiSpace nabízí dostatek místa mezi policemi a poskytuje ideální úložný prostor pro potraviny pro celou rodinu. V zájmu komfortního ukládání lze zásuvku na zeleninu i chladicí boxy vyjmout.

AEG - Vestavná chladnička - SFB682F1AF
Vestavná chladnička statická

Chladnička OptiSpace nabízí dostatek místa mezi policemi a poskytuje ideální úložný prostor pro potraviny pro celou rodinu. V zájmu komfortního ukládání lze zásuvku na zeleninu i chladicí boxy vyjmout.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Potřebujete pomoci?

Na naší stránce podpory si můžete přečíst rady a tipy a získat pokyny, které vám pomohou váš problém rychle vyřešit.

Koupit náhradní díly

Vyberte si originální náhradní díly na našem e-shopu a my vám je doručíme až domů.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete s čímkoli poradit nebo chcete objednat servis, jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo poslat zprávu.

Mějte svůj spotřebič pod kontrolou

Zaregistrujte svůj spotřebič AEG a získejte snadný přístup k manuálům, nákupním informacím, zárukám a servisu - kdybyste je někdy potřebovali. Získáte také přístup k návodům, díky kterým se naučíte, jak co nejlépe používat naše spotřebiče.

Zaregistrovat spotřebič AEG