Detaily produktu

Tato inovativní keramická vrstva nedovolí mastnotě a nečistotám, aby přilnuly k plechu na pečení Easy2Clean, proto můžete péci bez vymazávání nebo pečicího papíru. A ke snadnému čištění vám stačí teplá voda, vlhký hadřík a trocha saponátu.

Benefity

Plech na pečení Easy2Clean. Svoboda vařit podle svého

Inovativní keramický povrch je nepřilnavý, proto na něm můžete péct bez vymazání nebo pečicího papíru. Jídlo jednoduše položíte přímo na plech. Navíc jeho povrch umožňuje naprosto jednoduché servírování z plechu přímo na talíř.

Inovativní plech na pečení Easy2Clean. Snadné pečení. Snadné mytí

Nemusíte namáčet, drhnout ani používat abrazivní chemikálie, protože mytí plechu na pečení Easy2Clean je díky povrchu XERADUR 2 od ILAG® hračkou. Vše, co potřebujete k tomu, aby byl plech znovu čistý, je mokrý hadřík, teplá voda a trocha mycího přípravku.

Zdravotně nezávadný

Odolný plech na pečení Easy2Clean má keramický povrch bez obsahu syntetických sloučenin PTFE a PFOA, proto se nemusíte bát, že při vysokých teplotách bude uvolňovat toxické výpary. Můžete s ním péci bezpečně a s důvěrou.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo