Detaily produktu

Tato inovativní keramická vrstva nedovolí mastnotě a nečistotám, aby přilnuly k plechu na pečení Easy2Clean, proto můžete péci bez vymazávání nebo pečicího papíru. A ke snadnému čištění vám stačí teplá voda, vlhký hadřík a trocha saponátu.

Benefity

AEG - Plech na pečení - A9OOAF11

Jednoduché pečení. Jednoduché servírování

Inovativní keramický povrch je nepřilnavý, proto na něm můžete péct bez vymazání nebo pečicího papíru. Jídlo jednoduše položíte přímo na plech. Navíc jeho povrch umožňuje naprosto jednoduché servírování z plechu přímo na talíř.

AEG - Plech na pečení - A9OOAF11

Inovativní keramická vrstva usnadňuje mytí

Tento pečicí plech nemusíte po použití namáčet ani drhnout čisticími prostředky. Díky keramické vrstvě si vystačíte s teplou vodou, běžnou houbičkou a prostředkem na nádobí. Uvidíte, jak snadno bude opět zářivě čistý.

AEG - Plech na pečení - A9OOAF11

Zdravotně nezávadný

Pečicí plech s keramickým povrchem neobsahuje syntetické sloučeniny PTFE a PFOA, a proto ani při vysokách teplotách (max. 230 °C) neuvolňuje toxické výpary. Umožní vám tak vařit chutně a bezpečně.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Přehled záruk
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo