Detaily produktu

Technologie No Frost brání tvorbě námrazy v mrazničce. Výkon není nikdy ovlivněn a vaše potraviny jsou uchovávány co nejlépe.

Benefity

Udržujte vaši mrazničku bez námrazy díky technologii No Frost

No Frost znamená, že odmrazování není třeba. V mrazničce se netvoří námraza, a vy si tak můžete být jisti jejím maximálním výkonem.

Skladujte spoustu potravin najednou. Díky OptiSpace

Tato inovativní mraznička s funkcí OptiSpace nabízí spoustu úložných možností a velký prostor mezi policemi. Všechny mrazicí boxy lze snadno vyjmout a znovu vložit, což umožňuje snadné a pohodlné ukládání potravin.

Spravujte funkce a teplotu pomocí elektronického ovládání

Elektronické ovládání vám umožní provádět přesné úpravy teploty a dalších skladovacích funkcí. Tato účinná vysoká mraznička vám také nabízí okamžitou zpětnou vazbu vašich úprav na digitálním ovládacím panelu.

Dokonale čerstvé potraviny díky funkci Frostmatic

Po vložení čerstvých potravin do mrazničky spustí funkce Frostmatic maximální mrazicí výkon, aby se potraviny zmrazily co nejrychleji, a nepřišly tak o čerstvý vzhled a chuť. Poté se mraznička vrátí ke standardnímu nastavení.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo