Detaily produktu

Technologie No Frost brání tvorbě námrazy v mrazničce. Výkon není nikdy ovlivněn a vaše potraviny jsou uchovávány co nejlépe.

Benefity

AEG - Vestavné mrazničky - ABB682F1NF

Udržujte vaši mrazničku bez námrazy díky technologii No Frost

No Frost znamená, že odmrazování není třeba. V mrazničce se netvoří námraza, a vy si tak můžete být jisti jejím maximálním výkonem.

Skladujte spoustu potravin najednou. Díky OptiSpace

Tato inovativní mraznička s funkcí OptiSpace nabízí spoustu úložných možností a velký prostor mezi policemi. Všechny mrazicí boxy lze snadno vyjmout a znovu vložit, což umožňuje snadné a pohodlné ukládání potravin.

Spravujte funkce a teplotu pomocí elektronického ovládání

Elektronické ovládání vám umožní provádět přesné úpravy teploty a dalších skladovacích funkcí. Tato účinná vysoká mraznička vám také nabízí okamžitou zpětnou vazbu vašich úprav na digitálním ovládacím panelu.

AEG - Vestavné mrazničky - ABB682F1NF

Dokonale čerstvé potraviny díky funkci Frostmatic

Po vložení čerstvých potravin do mrazničky spustí funkce Frostmatic maximální mrazicí výkon, aby se potraviny zmrazily co nejrychleji, a nepřišly tak o čerstvý vzhled a chuť. Poté se mraznička vrátí ke standardnímu nastavení.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo