Objevte

Řada Gourmet

Nádobí z řady Mastery na indukční varné desce

Navrženo odborníky

Od pečicích pánví přes kónický rendlík na soté. Nyní máte k dispozici špičkové nádobí, které vám umožní vytěžit z každého receptu maximum. Hedvábné bešamelové omáčky docílíte pomocí extra jemného kónického cedníku. Mořské plody dokonale opečete na naší nejlepší nepřilnavé pánvi – s malým množstvím oleje nebo zcela bez něj. S naší sadou nejlepšího nádobí můžete očekávat ty nejlepší výsledky. Všechny produkty do sebe navíc perfektně zapadnou, takže je velmi snadno uskladníte.

Řada indukčního nádobí, v které se připravuje jídlo na indukční varné desce AEG
Řada Gourmet

Nádobí řady Gourmet je vhodné pro všechny typy varných desek včetně indukce.

Hrnec na vývar z řady Gourmet

Ideální nádobí pro indukci

Nádobí z řady Gourmet díky své konstrukci zajišťuje dokonalou distribuci tepla pro precizní kontrolu nad připravovaným pokrmem. Třívrstvý hliník je vynikajícím tepelným vodičem, díky kterému se dno nádoby zahřívá rovnoměrně v celém svém povrchu a výrazně rychleji než za použití čisté nerezové oceli. Každý kus z řady Groumet je mimořádně odolný, má dlouhou životnost a lze jej bez problémů mít v myčce nádobí i používat v troubě.

 • Vejce smažící se na nepřilnavé pánvi na smažení z řady Gourmet
  Sada nepřilnavých pánví na smažení z řady Gourmet

  Nepřilnavé pánve díky svému povrchu umožňují vaření za použití velmi malého množství oleje. Rychlá a rovnoměrná distribuce tepla zajišťuje efektivní přípravu jídla pro perfektní výsledky.

 • Ryba smažící se na pánvi na smažení z řady Gourmet
  Pánev na smažení z řady Gourmet

  Pánev je zvláště vhodná pro smažení. Díky rovnoměrné distribuci tepla a efektivnímu odvádění vlhkosti na ní snadno připravíte lahodné pokrmy, které budou zvnějšku křupavé a přitom šťavnaté uvnitř. 

 • Kastrol z řady Gourmet, v němž se dusí ovoce
  Kastrol z řady Gourmet

  Rovné strany kastrolu umožňují glazování, obracení, dušení i karamelizaci. Jediná univerzální varná nádoba pro přípravu rozmanitých pokrmů.

 • Kónický cedník z řady Gourmet a rajčata
  Kónický cedník z řady Gourmet

  S pomocí extra jemného kónického cedníku můžete připravovat omáčky, polévky, pyré a pudinky, které budou dokonale sametově hladké.

   

 • Kónická pánev na soté z řady Gourmet
  Kónická pánev na soté z řady Gourmet

  Kónická pánev na soté s profesionálním designem je určena k rychlému smažení lahodné křupavé zeleniny a malých a křehkých kousků masa.

 • Nízký rendlík z řady Gourmet s rizotem
  Nízký rendlík z řady Gourmet

  S nízkým rendlíkem o objemu 4,5 litru můžete snadno připravovat velké i malé pokrmy, od rizota pro celou rodinu po pošírování jednotlivých porcí.

 • Brokolice, která se vaří v hrnci z řady Gourmet
  Hrnec na vývar

  V hrnci o objemu 9 litrů můžete najednou vařit velké množství zeleniny i masa pro ten nejchutnější vývar.

 • Vložka na těstoviny z řady Gourmet
  Vložka na těstoviny

  S touto vložkou do hrnce připravíte těstoviny al dente zcela bez problému. Ať už se pustíte do přípravy špaget, linguine nebo fettucine, příprava už nemůže být jednodušší. Stačí po uvaření vytáhnout vložku i s těstovinami ven z hrnce.