Detaily produktu

Filtr mikroplastových vláken pomáhá efektivně snižovat množství mikroplastových částic, které se uvolňují v průběhu praní ze syntetických vláken přítomných v textiliích. Jemný filtr zachytí značné množství těchto mikroplastových (polymerových) vláken a snižuje tak jejich podíl v odpadních vodách.

Benefity

Zachytí až 90 % mikroplastových vláken menších než 45 mikronů uvolněných ze syntetického oblečení*

Pračky nedokáží omezit uvolňování mikroplastových částic ze syntetických textilií v průběhu pracího cyklu. Filtr zachytí uvolněná mikroplastová vlákna z vody, která je vypouštěná z pračky, a do odpadu se následně dostane minimálně o 90 % méně mikroplastů.

*Filtrační kapacita měřená pomocí interní testovací metody s materiály ze směsi polybavlny a polyesteru v průběhu programu syntetika 40 °C.

Bezpečná a jednoduchá instalace na stěnu

S ohledem na dopady plastů na životní prostředí, je filtr mikroplastových částic navržen a vyroben z 50 % z recyklovaných plastů.

Neměňte vaše zvyky

Filtr mikroplastových částic pracuje nezávisle na používání pračky. V případě, že je filtr třeba vyčistit, je uživatel upozorněn červenou kontrolkou na filtru. Pokud mechanická kontrolka signalizuje nutnost vyčištění v průběhu praní, stačí jej vyčistit po skončení pracího cyklu.

Jednoduchá a rychlá údržba

Díky pravidelnému čištění udržíte filtr mikroplastových částic ve skvělé kondici a zajistíte optimální funkčnost a jeho životnost. Kartáč, který je součástí sady, činí údržbu rychlou a účinnou.

AEG - Accessory - A9WHMIC1

Z 50 % vyrobeno z recyklovaného plastu

S ohledem na dopady plastů na životní prostředí, je filtr mikroplastových částic navržen a vyroben z 50 % z recyklovaných plastů.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství
Man folding wo