Detaily produktu

Kromě standardních funkcí přidává funkce SteamBake během pečení také páru. Příprava v páře uchová těsto na povrchu vlhké, aby lépe vykynulo, a vytvořila se zlatavá a chutná kůrka.

Benefity

AEG - Elektrické sporáky - CCB6648ABM

SteamBake. Tajemství lepšího pečení

Funkce SteamBake vám umožní péct doma jako v pekárně. Díky vytvářené vlhkosti těsto optimálně kyne a výsledné pečivo je uvnitř měkké a kůrka krásně křupavá. Vyzkoušejte tuto funkci, pokud máte chuť na úžasné pečené kuře nebo šťavnatou rybu.

AEG - Elektrické sporáky - CCB6648ABM

Křupavé, zdravější jídlo s AirFry

Užívejte si křupavých hranolků nebo chutné zeleniny s menším množstvím oleje díky speciálnímu nastavení a plechu AirFry ve vaší troubě. Drátěný rošt umožňuje neustálou cirkulaci horkého vzduchu po celé troubě. Vaše jídlo se tak bude propékat ze všech stran. Křupavá dokonalost, pokaždé.

AEG - Elektrické sporáky - CCB6648ABM

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně

Při pečení na více úrovních je přídavné kruhové topné těleso zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Časovač s LED displejem pro přesnou kontrolu vaření

Sporák je vybaven časovačem s LED displejem, takže máte proces vaření pod kontrolou. Časovač vás upozorní na uplynutí doby vaření a vy se můžete rozhodnout, zda chcete pokrm vařit o něco déle, upravit teplotu nebo jej připravit k servírování.

AEG - Elektrické sporáky - CCB6648ABM

Bezpečná manipulace. S teleskopickými výsuvy

Teleskopické výsuvy nabízejí lepší přístup k pokrmům v troubě. Výsuvy umožňují úplné vysunutí roštu a jeho zajištění na místě a vy tak můžete své volné ruce využít k pečení, solení nebo ochucování.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Přehled záruk
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo