Detaily produktu

Kromě standardních funkcí přidává funkce SteamBake během pečení také páru. Příprava v páře uchová těsto na povrchu vlhké, aby lépe vykynulo, a vytvořila se zlatavá a chutná kůrka.

Benefity

SteamBake. Tajemství lepšího pečení

Funkce SteamBake vám umožní péct doma jako v pekárně. Díky vytvářené vlhkosti těsto optimálně kyne a výsledné pečivo je uvnitř měkké a kůrka krásně křupavá. Vyzkoušejte tuto funkci, pokud máte chuť na úžasné pečené kuře nebo šťavnatou rybu.

Křupavé, zdravější jídlo s AirFry

Užívejte si křupavých hranolků nebo chutné zeleniny s menším množstvím oleje díky speciálnímu nastavení a plechu AirFry ve vaší troubě. Drátěný rošt umožňuje neustálou cirkulaci horkého vzduchu po celé troubě. Vaše jídlo se tak bude propékat ze všech stran. Křupavá dokonalost, pokaždé.

Pečení na více úrovních. Pečte více pokrmů současně

Při pečení na více úrovních je přídavné kruhové topné těleso zárukou, že vaše pokrmy budou dokonale upečené, i když do trouby vložíte dva plechy zároveň.

Časovač s LED displejem pro přesnou kontrolu vaření

Sporák je vybaven časovačem s LED displejem, takže máte proces vaření pod kontrolou. Časovač vás upozorní na uplynutí doby vaření a vy se můžete rozhodnout, zda chcete pokrm vařit o něco déle, upravit teplotu nebo jej připravit k servírování.

Bezpečná manipulace. S teleskopickými výsuvy

Teleskopické výsuvy nabízejí lepší přístup k pokrmům v troubě. Výsuvy umožňují úplné vysunutí roštu a jeho zajištění na místě a vy tak můžete své volné ruce využít k pečení, solení nebo ochucování.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo