Detaily produktu

Pračka kombinovaná se sušičkou série 9000 AbsoluteCare® suší tkaniny při poloviční teplotě* díky unikátní technologii tepelného čerpadla. Řízené pohyby bubnu vyperou a usuší vlnu, outdoorové oděvy a dokonce zajistí, že i jemné hedvábné oblečení si udrží svůj tvar.**
"*Na základě interních testů porovnávajících maximální vstupní teplotu bubnu tepelného čerpadla a tradiční kondenzační pračky kombinované se sušičkou **Ve srovnání se sušením na vzduchu"

Benefity

SENSIDRY®. SUŠENÍ ODĚVŮ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH. SNÍŽENÁ SPOTŘEBA ENERGIE AŽ O 55%***

SensiDry® využívá k sušení oděvů technologii tepelného čerpadla a to při poloviční teplotě.* Tato technologie snižuje spotřebu energie až o 55 %*** a zároveň chrání prádlo před zbytečným teplem a pomáhá oblečení vydržet déle.

"*Na základě interních testů porovnávajících maximální vstupní teplotu bubnu tepelného čerpadla a tradiční kondenzační pračky se sušičkou *** Na základě interních testů, porovnání spotřebu energie tepelného čerpadla a tradiční kondenzační pračky kombinované se sušičkou ve fázi sušení při použití cyklu Eco 40-60 při maximální náplni (6 kg bavlny)."

OSVĚŽENÍ ODĚVŮ*, MÉNĚ POMAČKÁNÍ DÍKY PÁŘE

Steam Refresh neutralizuje pachy* a redukuje pomačkání oděvů za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě více svěžesti, přidejte naši vůni na prádlo FreshScent.

*Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v cyklu Steam Refresh.

SNADNO PŘIPOJTE A NASTAVTE PROGRAM S APLIKACÍ MY AEG CARE

Nastavte si programy na míru, získejte tipy pro nejlepší výsledky praní, včetně upozornění, když je vaše prádlo připraveno. Péče o prádlo na míru díky nastavení jedním dotykem.

PRECISELOAD+ SE SENZOREM HMOTNOSTI. OKAMŽITÁ ZPĚTNÁ VAZBA POMÁHÁ ŠETŘIT VODU A ENERGII

Hmotnostní senzory PreciseLoad+ poskytují okamžitou a přesnou zpětnou vazbu, takže víte, zda nedostatečně naplňujete nebo přeplňujete buben. To vám pomůže optimalizovat náplň prádla a použití pracího prostředku. Spotřebič pak automaticky přizpůsobí čas, spotřebu energie a vody velikosti náplně.

ČISTÉ A SUCHÉ ZA POUHÉ TŘI HODINY

Program NonStop 3 h / 3 kg potřebuje pouze tři hodiny k vyprání a usušení až 3kg náplně. Díky tomu můžete mít své oblečení čisté a připravené k nošení ještě ten samý den. Nejpohodlnější způsob péče o vaše oblečení – bez kompromisů.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo