Objevte

Odsavače par

Svěží kuchyně bez dotyku

Abyste se v kuchyni mohli soustředit pouze na vaření, musíte eliminovat rušivé elementy. O váš klid se postará náš výkonný odsavač par. Prostředí ve vaší kuchyni bude neustále svěží a příjemné, aniž byste se museli odsavače dotknout. Naše varná deska dokáže díky funkci Hob2Hood bezdrátově spustit odsavač par a automaticky nastavit rychlost ventilátoru podle toho, jaké jídlo právě připravujete. Vařte chytře!

SVĚŽÍ VZDUCH I BEZ VAŠÍ POMOCI

Když máte plné ruce práce s přípravou svého mistrovského díla, naše bezdotykové odsavače se postarají o čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni. Chytrá funkce Hob2Hood reaguje okamžitě při prvním zasyčení na pánvi. Automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a nastaví rychlost odsávání podle intenzity vaření. Výkonný motor pohltí páru a výpary, jakmile se objeví.

Pánev na vaření mořských plodů

VÝKON, NA KTERÝ SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Díky vysoce výkonným odsavačům par se můžete ihned po vaření těšit na čistý a svěží vzduch. Kvalitní filtrace zabraňuje usazování mastnoty uvnitř spotřebiče, proto se odsavač snadno čistí, a kuchyňské výpary mizí rychlostí blesku. Detail, který ucítíte každý den.

Vaření jídla na indukční varné desce AEG, zatímco odsavač par AEG odsává přebytečnou páru

DISKRÉTNÍ, NEBO VÝRAZNÝ? JE TO NA VÁS

Všechny naše odsavače par rychle a efektivně zbaví vaši kuchyň nepříjemných pachů. To mají společné. Rozdíly hledejte především v detailech a designu. Dáte přednost osobitému vzhledu komínového odsavače, který se stane dominantou vaší kuchyně, nebo výsuvnému modelu, který elegantně splyne s kuchyňskou linkou?

Vytvořte si v kuchyni dokonalou atmosféru

VYTVOŘTE DOKONALOU ATMOSFÉRU

Chuť. Vytříbenost. Kvalita. Vaření je zážitek. Vytvořte si klidnou, ničím nerušenou atmosféru pro vaše kulinářské umění díky technologii SilentTech. Vaši pracovní plochu osvítí měkké LED světlo, zatímco funkce Breeze po dokončení přípravy jídla nehlučně vyčistí vzduch a postará se o příjemnější prostředí.

PROČ PRÁVĚ ODSAVAČE AEG?

 • 1
  Hob2hood

  Díky funkci Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví odtah podle intenzity vašeho vaření. Odsavač par lze ovládat i manuálně.

 • 2
  Breeze

  Technologie Breeze zajistí dokonalé a jedinečně tiché odsávání nežádoucích pachů. Udrží tak vaši kuchyň stále svěží.

 • 3
  Prodloužená záruka

  Protože víme, že se na kvalitu našich spotřebičů můžeme spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. 

KTERÝ ODSAVAČ ZAPADNE DO VAŠÍ KUCHYNĚ?

Vaření lososa na indukční varné desce při odsávání přebytečné páry odsavačem par
Nejširší nabídka

V široké nabídce spotřebičů si snadno vyberete ideální kombinaci s funkcí Hob2Hood.

Stylový odsavač par AEG

VAŠE KUCHYNĚ, VÁŠ STYL

Dopřejte si efektivní odsávání par s funkcí Hob2Hood v designu, který se vám líbí. Nabídka varných desek AEG propojených s odsavači par je nejširší na trhu. U nás si snadno vyberete ideální kombinaci funkcí a stylu, která se hodí právě do vaší kuchyně. Bez kompromisů na výkonu.

Vysoká kvalita, delší záruka

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Filtry do digestoře AEG

VŠE O FILTRECH

Pro celoroční svěžest v kuchyni udržujte filtry odsavače par v dobrém stavu. Tukové filtry zachycují tukové a pevné částice a tím chrání ventilátor a odtahové potrubí před usazováním nečistot. Uhlíkové filtry eliminují pach a čistí vzduch. Některé odsavače mají filtry trvalé, ty lze čistit a znovu používat, zatímco jiné mají filtry jednorázové. V každém případě nezapomeňte filtry pravidelně čistit nebo vyměňovat.

AEG MASTERY RANGE