Objevte

Chladničky s mrazničkou

Svěžest přírody zachována

Náš chladicí systém TwinTech® zajišťuje optimální skladovací podmínky pro veškeré ovoce a zeleninu, které nám příroda nabízí. Vše od kapusty po okurku zůstane déle čerstvé. Listy jsou křehčí, jablka křupavější a každé sousto je plné chuti. Prostorná zásuvka má tu výhodu, že pokud kupujete hodně čerstvých potravin, vždy se najde místo pro jejich uskladnění.

Technologie Twintech®

Díky chladicímu systému TwinTech® pracují chladicí a mrazicí část nezávisle na sobě a udržují optimální teplotu a vlhkost tak, aby potraviny zůstaly déle čerstvé a dobře zamražené.

aeg-logo-transparent-twintech-small.png

S technologií TwinTech® je snadné skladovat každou ingredienci při správné teplotě.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

Přirozené chutě ve špičkové formě

Chraňte chuť, nebojte se ztráty výživných látek. Uchovávejte čerstvé a mražené potraviny v té nejlepší kvalitě díky systému TwinTech®. Udržuje optimální teplotu a vlhkost s minimálními výkyvy, proto nedochází k tvorbě námrazy ani k znehodnocení kvality čerstvých potravin. Ovoce a zelenina zůstanou křupavé a plné chuti. Maso a ryby stejně čerstvé a plné nutričních hodnot jako v den nákupu.

CHLAZENÍ NA MÍRU

Chladnička s technologií 360° cirkulace vzduchu zajišťuje konzistentní chlazení v každém rohu pro špičkovou ochranu potravin.

Přizpůsobí se vaší chuti

Ať už sháníte extra velkou chladničku s mrazničkou, do které se vejdou zásoby jídla pro početnou rodinu, nebo kompaktní chladničku do malé kuchyně, určitě si z naší nabídky vyberete. Usilujeme o to, aby naše spotřebiče vždy zajistily optimální podmínky pro skladování vašich potravin. A vy tak vždy můžete počítat s tím, že si suroviny při skladování zachovají chuť, čerstvost a nejvyšší kvalitu.

Flexibilní ukládání

Přizpůsobte si chladničku přesně podle svých představ díky modulárnímu úložnému systému CustomFlex®. Dveřní přihrádky lze přemístit během několika sekund, což vám dává naprostou flexibilitu a maximalizuje úložný prostor. Zásobníky na bylinky, průhledné krabičky na sýry, bezpečné police na mléčné výrobky, omáčky a koření. Jednoduše uspořádejte přihrádky s potravinami tak, jak vám to právě vyhovuje.

PROČ PRÁVĚ CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU AEG?

  • TwinTech® No Frost

    Díky beznámrazové technologii TwinTech® NoFrost už není třeba chladničku nikdy odmrazovat. Potraviny si navíc díky nezávislé cirkulaci vzduchu v chladničce a mrazničce zachovají mnohem déle čerstvou chuť a vzhled.

  • LowFrost

    Technologie LowFrost redukuje tvorbu námrazy. Protože jsou mrazicí spirály obmotány kolem vany mrazničky, nemusí se tak často odmrazovat. Navíc ušetříte, jelikož technologie je méně energeticky náročná.

VYBERTE SI MODEL NA MÍRU

Bylo prokázáno, že maso a ryby vydrží při teplotě okolo 0 °C až o 3 dny déle než při standardním chlazení při vyšších teplotách.

Přesné chlazení pro výjimečné vaření

Potraviny jako maso a ryby si uchovávají nejlepší chuť, když jsou skladovány při určité teplotě, konkrétně kolem 0 °C. Právě proto jsou naše chladničky s mrazničkou vybaveny speciálním oddílem s nulovou teplotou, kde pro tyto suroviny panují ideální podmínky. Můžete se tak spolehnout na to, že si maso i ryby zachovají maximální čerstvost a skvělou chuť.

Užijte si vybrané modely se zárukou 5 let

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku rozšířenou na 5 let.

VŽDY PERFEKTNÍ ČISTOTA A SVĚŽEST

Hygienické prostředí pro vaše potraviny

Udržujte svou chladničku s mrazničkou vždy v perfektní kondici díky našim účinným pomocníkům, které ji spolehlivě zbaví nečistot i nepříjemných pachů. Sprej pro péči o chladničku zajistí perfektní čistotu a lesk, podložka Fresh Keeper usnadní cirkulaci vzduchu v oddílu pro zeleninu a pohlcovač pachů Fresh Plus zanechá interiér vždy svěží.