Objevte

Chlazení

CHLAZENÍ NA MÍRU

Technologie CustomFlex® vám umožní si úložný prostor ve dveřích chladničky uspořádat podle vašich představ. Jednotlivé oddíly můžete snadno přesouvat a měnit tak, jak se vám právě hodí.

Přizpůsobí se vaší chuti

Ať už sháníte extra velkou chladničku s mrazničkou, do které se vejdou zásoby jídla pro početnou rodinu, nebo kompaktní chladničku do malé kuchyně, určitě si z naší nabídky vyberete. Usilujeme o to, aby naše spotřebiče vždy zajistily optimální podmínky pro skladování vašich potravin. A vy tak vždy můžete počítat s tím, že si suroviny při skladování zachovají chuť, čerstvost a nejvyšší kvalitu.

Skvělá chuť vždy po ruce

Vnitřní uspořádání dveří CustomFlex vám díky vyjímatelným přihrádkám různých rozměrů nabízí naprostou flexibilitu. Prostor ve dveřích chladničky tak můžete změnit s každým nákupem potravin, aby měla každá surovina své místo. Spony na bylinky. Čiré boxy na sýry. Bezpečné police pro mléčné produkty, omáčky a ochucovadla. Mějte oblíbené chutě vždy na dosah ruky.

Uchovaná přírodní čerstvost

Díky našemu chladicímu systému TwinTech budou ty nejlepší chutě, které příroda nabízí, uchovávány při ideální teplotě. Všechny potraviny počínaje kapustou až po okurku zůstanou maximálně čerstvé delší dobu. Listová zelenina je svěžejší, jablka jsou chrupavější a vše chutná lépe. Nakoupíte-li velké množství čerstvých potravin, díky prostorné zásuvce budete mít vždy kam je uložit.

S chladicím systémem TwinTech chladicí a mrazicí oddíl pracují nezávisle na sobě a udržují ideální teplotu a vlhkost, aby potraviny zůstaly dlouho čerstvé nebo zmrazené.

Se systémem TwinTech® můžete všechny ingredience snadno uchovávat v jejich optimálním stavu.

Chladnička s mrazničkou ProFresh

Přírodní chutě v tom nejlepším stavu

Chraňte chuť, zapomeňte na námrazu. Se systémem AEG TwinTech+ uchováte čerstvé i zmrazené potraviny v nejlepším stavu. Precizně udržuje teplotu a úroveň vlhkosti s minimálními výkyvy, takže vaše mraznička zůstane bez námrazy a kvalita vašich čerstvých potravin se nebude zhoršovat. Ovoce i zelenina si uchovají svoji svěžest a budou překypovat chutí. Maso i ryby zůstanou čerstvé jako v den, kdy jste je koupili.

PROČ PRÁVĚ CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU AEG?

  • TwinTech NoFrost

    Díky beznámrazové technologii TwinTech NoFrost už není třeba chladničku nikdy odmrazovat. Potraviny si navíc díky nezávislé cirkulaci vzduchu v chladničce a mrazničce zachovají mnohem déle čerstvou chuť a vzhled.

  • Static LowFrost

    Technologie Static LowFrost redukuje tvorbu námrazy. Protože jsou mrazicí spirály obmotány kolem vany mrazničky, nemusí se tak často odmrazovat. Navíc ušetříte, jelikož technologie je méně energeticky náročná.

  • Nulová Zóna

    V samostatných zásuvkách „nulová zóna“ (ZeroZone) je nižší teplota a větší vlhkost, čímž jsou zajištěny ideální podmínky pro skladování potravin, jako jsou např. sýry, ovoce či zelenina. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé a chutné.

"Když máte kvalitní a čerstvé suroviny, vaření vás baví víc. Pokud znáte jejich příběh nebo prodejce, je to osobnější záležitost. Vaříme zpravidla s manželkou ve dvou a vždy chceme mít všechny ingredience po ruce. A přesně to nám chladnička s možností flexibilního ukládání potravin umožňuje. Díky chytrému systému přihrádek si můžeme vnitřní prostor chladničky uspořádat podle sebe, a tak přesně víme, kam sáhnout."

 

- Lukáš Hejlík, herec

VYBERTE SI MODEL NA MÍRU

Bylo prokázáno, že maso a ryby vydrží při teplotě okolo 0 °C až o 3 dny déle než při standardním chlazení při vyšších teplotách.

Přesné chlazení pro výjimečné vaření

Potraviny jako maso a ryby si uchovávají nejlepší chuť, když jsou skladovány při určité teplotě, konkrétně kolem 0 °C. Právě proto jsou naše chladničky s mrazničkou vybaveny speciálním oddílem s nulovou teplotou, kde pro tyto suroviny panují ideální podmínky. Můžete se tak spolehnout na to, že si maso i ryby zachovají maximální čerstvost a skvělou chuť.

Užijte si vybrané modely se zárukou 5 let

Naše spotřebiče vybavujeme těmi nejmodernějšími funkcemi, aby vám sloužily co nejlépe a nejdéle. Protože víme, že se na jejich kvalitu můžete spolehnout, nabízíme vám u vybraných modelů záruku prodlouženou na 5 let. Nabídka platí do 31. 12. 2019.

VŽDY PERFEKTNÍ ČÍSTOTA A SVĚŽEST

Hygienické prostředí pro vaše potraviny

Udržujte svou chladničku s mrazničkou vždy v perfektní kondici díky našim účinným pomocníkům, které ji spolehlivě zbaví nečistot i nepříjemných pachů. Sprej pro péči o chladničku zajistí perfektní čistotu a lesk, podložka Fresh Keeper usnadní cirkulaci vzduchu v oddílu pro zeleninu a pohlcovač pachů Fresh Plus zanechá interiér vždy svěží.

AEG MASTERY RANGE