Detaily produktu

Pračka 8000 PowerCare se dokonale hodí k ostatním spotřebičům, je méně hlučná a využívá jedinečnou technologii, která předem rozmíchá prací prostředek a poté jej rovnoměrně distribuuje do bubnu pračky pro zajištění dokonale čistého prádla za méně než hodinu i při teplotě 30 °C.

Benefity

AEG - Vestavné pračky - L8FBE48SCI

ÖKOPOWER. ÚPLNÉ ODSTRANĚNÍ SKVRN I PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH*

Funkce ÖkoPower 59 min garantuje kompletní odstranění skvrn z oděvů za méně než hodinu při praní na 30 °C.* Technologie předmíchání zajistí, že se prací prostředek dostane ke každému vláknu – odstraní tak skvrny při využití krátkého programu stejně efektivně jako u programu delšího.

*Externí test programu ÖkoPower 59 min při teplotě 30 °C, náplň 4 kg prádla – 100 % odstranění 50 nejběžnějších skvrn na oblečení.

AEG - Vestavné pračky - L8FBE48SCI

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ, PŘIPOJENÍ A DOKONČENÍ PROCESU PRANÍ S APLIKACÍ MY AEG CARE

Nastavte si na dálku programy na míru, získejte doporučení cyklů pro vaše prádlo a dostávejte upozornění, když je prádlo připraveno. Péče o prádlo na míru jediným dotykem.

AEG - Vestavné pračky - L8FBE48SCI

OSVĚŽENÍ ODĚVŮ*, MÉNĚ POMAČKÁNÍ DÍKY PÁŘE

Steam Refresh neutralizuje pachy* a redukuje pomačkání oděvů za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě více svěžesti, přidejte naši vůni na prádlo FreshScent.

* Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v cyklu SteamRefresh.

AEG - Vestavné pračky - L8FBE48SCI

.*Interní test praní 1 kg prádla vs. maximální náplně s cílem porovnání spotřeby energie, vody a délky pracího cyklu pro program Bavlna při 30 °C, optimalizovaný pomocí ProSense®

ProSense® automaticky zváží várku prádla a nastaví všechny parametry programu. Senzory upraví dobu praní a zajistí optimální péči o oděvy. Potřebný čas a spotřeba vody a energie se tak automaticky optimalizuje až o 30 %*.

PROSENSE® OPTIMALIZUJE PRACÍ PROGRAMY A SNIŽUJE SPOTŘEBU ENERGIE, VODY A ČASU AŽ O 30 %*

AEG - Vestavné pračky - L8FBE48SCI

NAŠE TICHÁ PRAČKA MINIMALIZUJE RUŠENÍ PŘI KAŽDODENNÍCH ČINNOSTECH

Je zkonstruována tak, aby pracovala tiše, takže váš domov zůstane i při praní oázou klidu. Při instalaci v kuchyni vás nebude rušit při vaření, konverzaci ani při jídle. Své každodenní činnosti si vychutnáte, i když přitom budete prát prádlo.

Příslušenství

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vlastníte již tento výrobek?

Zaregistrujte své výrobky v MyAEG a najděte vše, co potřebujete, na jednom místě.

  • Snadný přístup k servisu a podpoře
  • Snadný přístup k uživatelským příručkám a průvodcům
  • Přehled záruk
  • Speciální nabídky a slevy
Připojte se k MyAEG Náhradní díly a příslušenství Podpora
Man folding wo