Nová dimenze v oblasti technologií a designu

REVOLUCE V PRANÍ

Požadavky uživatelů jsou dnes mnohem náročnější než jen mít čistě vyprané prádlo. Čím dál víc chceme o své oblíbené oblečení také pečovat, aby nám vydrželo co nejdéle jako nové. AEG těmto přáním naslouchá a díky nejnovějším vědeckým poznatkům posouvá péči o prádlo na novou úroveň. Konečně můžete bez zaváhání svěřit spotřebičům i ty nejchoulostivější oděvy. Díky technologii, která skutečně chrání vlákna, barvy a strukturu tkaniny.

Žena má na sobě šetrně vypranou hedvábnou blůzu

INOVACE A STYLOVÝ DESIGN

V AEG jsme vždy o nápad napřed. V našich výrobcích se snoubí technický pokrok s elegantním německým designem. Díky technologii, která skutečně chrání vlákna, barvy a strukturu tkaniny můžete našim spotřebičům konečně bez zaváhání svěřit i ty nejchoulostivější oděvy.

Detailní snímek stylového otočného ovladače
 • Animace zobrazující doplňkové stylové prvky nové pračky a sušičky
  1
  Dokonalá symetrie

  Jednoduché párování příslušných modelů praček a sušiček pro dokonalé výsledky.

 • Animace zobrazující stylový turbínový efekt na dvířkách spotřebiče
  2
  Prvotřídní provedení

  Elegantní tvary a špičkový ergonomický design v mimořádně odolném kovovém celku.

 • Animace zobrazující symetrii digitálního ovládacího panelu
  3
  Inteligentní ovládací prvky

  Atraktivní a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní pro plnou kontrolu nad péčí o prádlo.

Unikátní technologie

Naše pračky a sušičky jsou rozdělené do sérií podle klíčových technologií. Jednoduše si tak vyberete tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Vyšší série automaticky znamenají vyšší stupeň péče o prádlo. Navíc v sobě zahrnují i technologie z nižších modelových sérií.

Naše řady praček

Již žádné složité technické specifikace a symboly. S AEG hned víte, která pračka je pro vás ta pravá. Skvělý výkon, tichý chod, propracovaný design a jednoduché ovládání je samozřejmostí. Teď si jen vyberte ideální péči.

Objevte všechny pračky

Černé šaty před 30 vypráními a po nich, bez viditelného vyblednutí barev

Série 9000 s technologií SoftWater

Černá zůstane černou

Změkčuje a čistí vodu. Proto fungují prací prostředky účinněji i při nejnižších teplotách. Oděvy si zachovávají jasné barvy i po mnoha vypráních.

Detailní snímek otočného ovladače na pračce řady 9000
 • Řada 6000 s technologií ProSense®
  Řada 6000 s technologií ProSense®

  Ochránce každodenního oblečení

  Vypočítá ideální množství vody i dobu praní. Ať perete jediné triko, nebo celou náplň, pračka se přizpůsobí. Šetříte tak peníze i přírodu.

  Objevte ProSense®

 • Řada 7000 s technologií ProSteam®
  Řada 7000 s technologií ProSteam®

  Ochránce každodenního oblečení

  Zakončete prací cyklus párou, která omezí zmačkání prádla až o třetinu. Nebo použijte samostatný parní program pro rychlé osvěžení prádla.

  Objevte ProSteam®

 • Řada 8000 s technologií ÖKOMix
  Řada 8000 s technologií ÖKOMix

  Ochránce každodenního oblečení

  Důkladně promíchá prací prostředek a aviváž s vodou, než se dostane do kontaktu s oblečením. Všechna vlákna oblečení jsou precizně ošetřena.

  Objevte ÖKOMix

Naše řada sušiček

Pečujte o své oblečení, svěřte ho sušičce. Díky nejnovějším technologiím vám umožní sušit i choulostivé tkaniny, jako je vlna, hedvábí a funkční oblečení. Inovativní design je perfektně sladěný s novou řadou praček.

Objevte všechny sušičky

Srovnání dvou vlněných svetrů, na nichž je patrné sražení a naopak žádné sražení se systémem AEG AbsoluteCare®

Série 8000 s technologií AbsoluteCare®

Ochránce funkčního oblečení a vlněných svetrů

Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme, že s programy na míru můžete dát bez obav do sušičky cokoliv. Programy jsou přizpůsobené všem druhům materiálů. Certifikát Woolmark Blue zajišťuje  naprosto bezpečné sušení i u vlny určené výhradně k ručnímu praní.

Bubnová sušička řady 8000

Série 6000 s technologií ProSense®

Ochránce každodenního oblečení

Využívá vyspělé senzory vlhkosti a teploty. Na základě naměřených hodnot přizpůsobuje čas sušení a spotřebu energie aktuální dávce prádla. Tím šetří čas i energii, a zároveň chrání vaše oblíbené oděvy.

Vždy něco navíc

Hedvábná blůza se zlatým náhrdelníkem

Pomůžeme vám lépe pečovat o vaše oblečení

Špatně odhadnutá teplota, třídění prádla jen podle barev bez ohledu na materiál a podcenění zipů, které mohou prádlo poškodit. To jsou 3 nejčastější chyby, kterých se běžně dopouštíme. Jak o oblečení lépe pečovat? Přinášíme vám několik tipů i zajímavostí!

Prodloužená záruka na motor či celý spotřebič

Prodlužte si standardní dobu záruky na vaši novou pračku či sušičku. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.