Pračky s funkcí AutoDose

Pračky s funkcí AutoDose

Přesné dávkování. Účinná péče

Ani málo, ani moc. Funkce AutoDose zařídí, aby prací prostředek i aviváž byly automaticky dávkovány podle typu prádla a aktuální náplně. Oblečení si tak zachová svůj vzhled po delší dobu.

NAPLŇTE DÁVKOVAČE JEDNOU A PERTE 20X*

Správné množství pracího prostředku je vedle výběru spotřebiče nejdůležitějším faktorem pro dosažení dobrých výsledků praní. Funkce AutoDose zajišťuje automatické dávkování pracího prostředku i aviváže podle typu prádla a aktuální náplně až na 20 pracích cyklů. Oblečení si tak zachová svůj vzhled po delší dobu.

* na základě průměrného dávkování spotřebitelů (ref. JRC109033 EUR 28809 EN)

Jedinečný čtyřkomorový systém

Čtyřkomorový systém umožňuje automatické i manuální dávkování, abyste mohli pračku používat s naprostou flexibilitou. Funkce AutoDose se přizpůsobí každému – aktivnímu sportovci, který místo aviváže použije impregnační prostředek pro funkční materiály, i majitelce vlněného svetru, která používá speciální gel na vlnu.
Automatické, nebo manuální dávkování můžete libovolně střídat podle potřeby. Čtyři velké zásobníky na prací prostředky se snadno plní i čistí.


1. Zásobník pro prací prostředky
2. Zásobník pro aviváž
3. Zásobníky pro manuální dávkování, například když chcete použít speciální detergenty na světlé či tmavé prádlo


Další konfigurace zásobníků jsou popsány v aplikaci My AEG.

Naše pračky s funkcí Autodose

Vynikající výkon za méně než hodinu s programem ÖKOPower. Mix každodenní várky špinavého oblečení vypere za pouhých 59 minut. Jedinečná technologie předmíchání umožňuje efektivnější praní při nižších teplotách.
Pro všechny, kdo potřebují vypadat perfektně každý den. Parní technologie ProSteam® snižuje pomačkání prádla, abyste měli méně práce s žehlením.
Technologie ProSense® přizpůsobí čas, spotřebu vody a energie každé várce, ať už je to jedno tričko, nebo prádlo za celý týden. Speciální senzory zajištují, že se vaše prádlo nebude prát zbytečně dlouho, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení materiálů.

Přesné dávkování, účinná péče

S funkcí AutoDose dochází k uvolňování pracího prostředku a aviváže okamžitě po zahájení pracího cyklu. Přesné a včasné dávkování zaručí všem oděvům péči, jakou si zaslouží, aby déle vypadaly jako nové. 

3x delší ochrana proti roztrhnutí*

Příliš mnoho pracího prostředku nenávratně poškozuje vlákna vašeho oblečení, což je příčinou jejich rychlého opotřebení. Díky funkci AutoDose je však vaše oblečení chráněno proti blednutí barev, ztrátě tvaru i předčasnému stárnutí.


*Test roztrhnutí bavlny při použití síly. Bavlna vypraná 30x na 30 °C pomocí AEG AutoDose versus 10 pracích cyklů konkurenčního automatického dávkování.

Péče přímo na míru

Příliš malé množství pracího prostředku postupně mění bílou barvu na šedou a účinky praní se snižují. Svěřte proto dávkování pračce AutoDose, vašemu oblečení se dostane perfektní péče.

APLIKACE MY AEG VÁS NENECHÁ NA POCHYBÁCH

Pračky s AutoDose lze propojit s aplikací My AEG a rázem budete mít péči o své prádlo plně pod kontrolou. Stačí zvolit typ prádla, barvu a míru znečištění a aplikace sama vybere ten nejvhodnější program. Jediným dotykem pokyny odešlete a pračka se podle nich sama nastaví. Díky aplikaci máte informace nejen o průběhu praní, ale například i o množství zbývajícího pracího prostředku či aviváže. Pro co nejpřesnější dávkování doporučujeme v aplikaci nastavit i koncentraci pracího gelu.

Objevte více se značkou AEG