Objevte

Nádobí z řady Mastery

Maso se smaží vedle chřestu v pánvi z kolekce Mastery

Hrnce a pánve, které si rozumí nejen s indukcí

Pro hrnce a pánve z řady Mastery je charakteristické vícevrstvé provedení, které je uzpůsobeno pro indukční varné desky AEG, hodí se ale i pro ostatní typy varných ploch. Nádobí je vyrobeno z materiálu, který zajišťuje mimořádně rychlý a rovnoměrný rozvod tepla do celé nádoby. Hrnce i pánve různých rozměrů lze bezpečně používat v troubě a mýt v myčce.

Kuře se smaží v pánvi na indukční varné desce AEG
Hrnec na vývar z kolekce Mastery
Špičkové zpracování

Vnější část hrnců a pánví z řady Mastery je vyrobena z magnetické oceli. Jejich jádro tvoří hliník – výborný tepelný vodič. Vnitřní povrch pak pokrývá hygienická nerezová ocel 18/10.

Nádobí z řady Mastery na indukční varné desce

Profesionální design

Kolekce nádobí Gourmet, která je součástí řady Mastery, zahrnuje pánve na smažení, hrnce i kónickou pánev na soté. Pomůže vám z každého receptu vytěžit maximum, ať už připravujete steak, lahodné mušle nebo krémové risotto. Díky nepřilnavému povrchu pánví lze potraviny upravovat s minimem oleje pro zdravější vaření. Všechny produkty do sebe navíc perfetkně zapadnou, takže je velmi snadno uskladníte.

Profesionální nádobí pro všechny příležitosti

Steak a mušle se připravují na grilu Plancha z kolekce Mastery

Grilujte bez ohledu na roční období

Maxi Sence Plancha Grill z řady Mastery přemění vaši varnou desku v grilovací plochu. Speciální tvar grilu rychle rozvádí teplo a zároveň zajišťuje rovnoměrné propečení každé suroviny. Grilovaný steak, jemně opražené mušle i voňavou zeleninu si tak můžete dopřát, kdykoliv se vám zachce, aniž byste se museli ohlížet na aktuální počasí.

Kuře a zelenina se vaří v restovacím hrnci

Aroma a chutě perfektně uchováte v jednom pekáči

Velikost a tvar pekáče na maso jsou navrženy tak, aby se pekáč perfektně hodil na varnou desku i do trouby. Můžete v něm vařit všechno od dušených jídel až po pečené maso, zeleninu a drůbež. Pokrmy opečte a poduste na varné desce a potom je dokončete v troubě. Komfortně a bez překládání tak zachováte všechny intenzivní chutě a zas a znova si budete vychutnávat šťavnatá, křehká jídla. Dvě rukojeti vám navíc usnadní přesouvání z varné desky do trouby a naopak.

Řada nádob z kolekce Mastery

 • Nízký rendlík s krevetím rizotem
  Hrnec nízký (30 cm, 4,5 l, poklice)

  S nízkým hrncem o objemu 4,5 litru lze snadno připravovat velké i malé množství jídla. Od večeře pro celou rodinu po pošírování jednotlivých porcí. Je to jen na vás.

  Mám zájem o nízký hrnec

 • Losos se smaží v pánvi na smažení z kolekce Mastery
  Pečicí pánev

  Díky rovnoměrné distribuci tepla a odvádění vlhkosti s touto pánví snadno připravíte pokrmy, které jsou uvnitř šťavnaté a křupavé zvnějšku.

  Mám zájem o pečicí pánev

 • Nakrájená rajčata se ohřívají v rendlíku z kolekce Mastery
  Rendlík (3 l + poklice)

  Rovné strany rendlíku umožňují glazování, obracení, dušení i karamelizaci. Pomocí jedné univerzální nádoby tak dosáhnete mnoha přesných a chutných výsledků.

  Mám zájem o rendlík

 • Kónický cedník z kolekce Mastery a tyčková rajčata
  Kónický cedník saute (22 cm)

  Pomocí extra jemného kónického cedníku můžete připravovat omáčky, polévky, pyré a pudinky se sametově jemnými výsledky.

 • Zprudka osmažené maso a zelenina v kónické pánvi na soté
  Rendlík kónický saute (2 l, 22/14 cm)

  Stylový rendlík kónického tvaru je vhodný k prudkému smažení čerstvé křupavé zeleniny a šťavnatých kousků masa.

  Mám zájem o kónický rendlík

 • Vajíčka se smaží v nepřilnavé pánvi na smažení z kolekce Mastery
  Sada pánví champagne (2 ks, 26/30 cm)

  Lahodné výsledky s minimem oleje nebo zcela bez něj. Certifikované nepřilnavé pánve rozvádějí horko rychle a rovnoměrně pro efektivní přípravu jídla.

 • Brokolice se vaří ve velkém hrnci na vývar z kolekce Mastery
  Hrnec na vývar (9 l, 24 cm, poklice)

  S objemem 9 litrů můžete v jednom hrnci pohodlně vařit celou směs zeleniny. Připravujte pro rodinu a přátele zdravé polévky a dušené pokrmy.

  Mám zájem o hrnec na vývar

 • Těstoviny ve vložce s vařící vodou
  Síto na těstoviny (nerez, 24 cm)

  S nerezovým sítem jsou těstoviny al dente samozřejmostí. Chraňte špagety, linguine i penne při vaření a poté vodu jednoduše sceďte vytažením síta.

  Mám zájem o síto na těstoviny

 • Kompletní řada hrnců a pánví z kolekce Mastery
  Zobrazit vše
Nádoby a gril z kolekce Mastery dokonale pasují na indukční varnou desku

Vhodné pro všechny typy varných desek

Nádobí a další příslušenství z řady Mastery představuje dokonalý doplněk vaší indukční varné desky. Každá položka z této řady je navržena tak, aby co nejefektivněji rozváděla teplo. Produkty se přizpůsobí vašim potřebám, neboť je lze používat na všech typech varných desek. Díky tomu dosáhnete výsledků hodných profesionála.