Ocenění

Spotřebiče navrhujeme tak, aby byly nejen krásné, ale také aby se jednoduše ovládaly. Díky propojení atraktivního vzhledu s vyspělými technologiemi pravidelně získáváme ocenění za inovace a design. Protože si každé z cen vážíme, níže vám všechny představujeme.

Pračka AEG zvítězila u spotřebitelů

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz každoročně vyhlašuje nejpopulárnější produkty napříč různými kategoriemi. K hlavním kritériím hodnocení patří oblíbenost, vyhledávání a zájem spotřebitelů. Vítězem v kategorii praček se stala předem plněná pračka AEG ProSteam, konkrétně model L7FBE48SC.

Heureka produkt roku PRAČKA L7FBE48SC

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz označil pračku AEG ProSteam L7FBE48SCproduktem roku 2018“. Dle počtu vyhledávání, oblíbenosti a zájmu spotřebitelů se tak stala nejvíce poptávaným modelem své kategorie. Pozornosti se dostalo také sušičce AEG AbsolutCare T8DBG48WC, která byla oceněna jako „finalista roku 2018“.

Vestavná trouba SteamBake oceněna „značkou kvality“ dTest

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2019 vestavné trouby důkladnému testování, ve kterém trouba AEG BPE556320M získala prestižní označení „značka kvality“. 

Indukční varné desky MaxiSense®

Varné desky MaxiSense® nabízejí všechny výhody indukční technologie a intuitivní ovládání. Design byl inspirován charakteristickými čistými tvary starověkých nádob z Asie, ale svým elegantním tvarem a sklem po obou stranách desky se více přiklání ke stylu skandinávskému.

Myčky nádobí ComfortLift®

Inovativní technologie ComfortLift® usnadňuje manipulaci s nádobím. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadzvednutí spodního koše myčky, abyste se k nádobí nemuseli ohýbat. Myčka nádobí ComfortLift® proto byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za nejlepší produktový design.

Kombinovaná chladnička ProFresh Plus

Jako první chladnička s mrazničkou s plně nastavitelnými úložnými prostory získala chladnička ProFresh ocenění Red Dot za vynikající design. Ať je ve vašem nákupním seznamu cokoliv, úložné boxy CustomFlex® umožňují zorganizovat si potraviny podle vlastní potřeby.