Ocenění

Spotřebiče navrhujeme tak, aby byly nejen krásné, ale také aby se jednoduše ovládaly. Díky propojení atraktivního vzhledu s vyspělými technologiemi pravidelně získáváme ocenění za inovace a design. Protože si každé z cen vážíme, níže vám všechny představujeme.

Spotřebiče AEG bodují v dTestu

Jak si stojí naše domácí spotřebiče ve srovnání s konkurencí? Podívejte se na výsledky nezávislého testování spotřebitelským magazínem dTest:


•    Sušička prádla T8DBG68SC – 67 % v celkovém hodnocení
•    Volně stojící myčka nádobí FFB62700PM – 61 % v celkovém hodnocení
•    Volně stojící kombinovaná chladnička RCB83724MX – 74 % v celkovém hodnocení

Indukční varné desky MaxiSense®

Varné desky MaxiSense® nabízejí všechny výhody indukční technologie a intuitivní ovládání. Design byl inspirován charakteristickými čistými tvary starověkých nádob z Asie, ale svým elegantním tvarem a sklem po obou stranách desky se více přiklání ke stylu skandinávskému.

Myčky nádobí ComfortLift®

Inovativní technologie ComfortLift® usnadňuje manipulaci s nádobím. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadzvednutí spodního koše myčky, abyste se k nádobí nemuseli ohýbat. Myčka nádobí ComfortLift® proto byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za nejlepší produktový design.

Kombinovaná chladnička ProFresh Plus

Jako první chladnička s mrazničkou s plně nastavitelnými úložnými prostory získala chladnička ProFresh ocenění Red Dot za vynikající design. Ať je ve vašem nákupním seznamu cokoliv, úložné boxy CustomFlex® umožňují zorganizovat si potraviny podle vlastní potřeby.