Trouby

Multifunkční trouby s funkcí SteamBake

ZA VŠÍM HLEDEJ VĚDU

Dobré pečení je umění. Dobré pečení je věda. Chcete-li vytvořit mistrovské dílo, přidat páru je stejně důležité jako každý tah vašeho kulinářského štětce. Pouhým stisknutím tlačítka naše multifunkční trouba s funkcí SteamBake přidá do pečení správnou dávku páry. Pečivo bude nadýchanější a kůrčička křupavější.

Perfektní výsledek zevnitř i zvenčí

Funkce SteamBake přidává páru během prvních 15 minut pečení, čímž podpoří kynutí těsta, zvětší jeho objem a postará se o vláčnou konzistenci. Pak přebere žezlo horký vzduch a po zbývající čas se pokrm peče při tradičním horkovzdušném ohřevu. Díky tomu se vytvoří fantastická křupavá kůrka a nádherný zlatavý povrch. Výsledkem bude pokrm perfektně upečený zevnitř i zvenčí.

Tři kroky k lepšímu pečení s funkcí SteamBake

 • Nalévání vody do multifunkční parní trouby SteamBake
  1
  Krok 1

  Do vlisu na dně trouby nalijte 100 ml vody.

 • Tlačítko parní funkce na multifunkční parní troubě SteamBake
  2
  Krok 2

  Zvolte program SteamBake a stiskněte tlačítko SteamBake.

 • Pečení v multifunkční parní troubě SteamBake
  3
  Krok 3

  Nechte troubu předehřát 5 minut a poté můžete upéci své mistrovské dílo. Vychutnejte si výsledek.

Další výhody

Rovnoměrné pečení

Díky systému ThermiC° Air, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla v celém objemu trouby, se pokrm rovnoměrně upeče na každé úrovni trouby. I když potřebuje upéct 3 plné plechy, extra velký ventilátor spolehlivě vyhřeje každý centimetr ve vaší troubě. Díky rovnoměrnému ohřevu a extra velkému objemu trouby můžete péct tolik dobrot najednou, kolik jen chcete.

Čištění bez námahy

Tato multifunkční trouba vám ušetří čas tím, že se po skončení pečení sama vyčistí. Pyrolytický čisticí systém zahřeje troubu na vysokou teplotu a promění zbytky pokrmů na jemný popel, který stačí jednoduše setřít. Upozornění na displeji trouby vám navíc připomene, vždy když bude potřeba spustit čisticí cyklus. Nyní budete mít více času na vychutnávání úžasných pokrmů a nemusíte přitom myslet na připečenou odolnou mastnotu v troubě.

Dokonalé pečení

Baví vás pečení a chcete objevit přínos páry? Stáhněte si ZDARMA naši kuchařku plnou křupavé a nadýchané inspirace. Můžete se spolehnout, že s našimi recepty hravě vyčarujete slané i sladké pečivo, které bude chutnat jako z vaší oblíbené pekárny.