Soutěže & speciální nabídky

S AEG získáte vždy něco navíc 

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám. 

Až 18 000 zpět za nové spotřebiče AEG

Chtějte pro sebe a svou domácnost to nejlepší. Pořiďte si nové pomocníky do kuchyně a pozvedněte své kulinářské umění na vyšší úroveň. Svěřte své prádlo do péče AEG a zapomeňte na čistírnu. Naše domácí spotřebiče jsou vybavené inovativními technologiemi a chytrými funkcemi, které vám maximálně usnadní život a předčí vaše očekávání.

 • Kupte si akční modely spotřebičů a získejte až 18 000 Kč zpět.
 • Nákup musíte do 14 dnů zaregistrovat na https://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz/2021/. Budete potřebovat prodejní doklad a sériová čísla spotřebičů.
 • Do 30 dnů od schválení vaší registrace převedeme příslušnou částku na váš účet.
 • Akce platí od 1. 10. do 17. 12. 2021 u vybraných prodejců.
Zjistit více

Získejte dárek za nákup pračky s funkcí AutoDose

Váháte často nad dávkováním pracích prostředků? Pračka AEG s funkcí AutoDose se o správné množství postará za vás. K vybraným modelům nyní můžete získat balení pracího gelu Ariel a aviváže Lenor jako dárek:

 • Do 14 dnů od nákupu musíte svůj nový spotřebič zaregistrovat (budete potřebovat kopii prodejního dokladu, platí pro pračky zakoupené od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021).
 • Přihlaste se také k odběru newsletteru.
 • Dárek vám pošleme do 45 dnů po ověření správnosti uvedených údajů.
 • Akce trvá od 1. 10. do 31. 12. 2021.
Úplná pravidla

VYBERTE SI DÁREK PODLE SVÉHO GUSTA

 • Zkombinujte jakoukoliv myčku, varnou desku a troubu z aktuálního letáku a jako dárek dostanete set nádobí AEG a gril Plancha.
 • Když k výše uvedeným přikoupíte i odsavač par a chladničku, dostanete od nás navíc ještě robotický vysavač.
 • Nezapomeňte nové spotřebiče po nákupu zaregistrovat. Do 30 dnů po ověření registrace budou dárky připraveny k vyzvednutí v příslušném kuchyňském studiu.
 • Akce platí od 1. 3. 2021 do odvolání pouze v kuchyňských studiích.
Zjistit více

Kurzy vaření zdarma

Uvažujete o koupi multifunkční parní trouby, nebo už jednu máte? Naučte se ji ovládat tak, abyste s její pomocí vykouzlili ta nejchutnější jídla. Pokud si nyní u vybraných prodejců koupíte naši parní troubu, získáte exkluzivní kurz vaření pod vedením Jiřího Hilgarta ZDARMA!

Zjistit více

Praktická kuchařka jako dárek

S multifunkční parní troubou můžete nejen péct, ale také vařit nebo grilovat. Proto jsme pro vás ve spolupráci s profesionálními kuchaři připravili soubor nápaditých receptů, které vás provedou funkcemi a benefity vaší nové trouby, abyste ji mohli využívat naplno. Praktickou kuchařku získáte jako dárek k nákupu jakékoliv parní trouby.

Chci kuchařku

Rozšířená záruka na motor či celý spotřebič

Rozšiřte si standardní záruky na váš nový výrobek od AEG. U vybraných modelů praček, sušiček a kuchyňských spotřebičů nyní nabízíme Rozšířenou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Stačí, když zakoupený výrobek zaregistrujete v našem online formuláři.

Zjistěte více

NAPIŠTE RECENZI A MŮŽETE VYHRÁT

Podělte se s námi o své zkušenosti s domácími spotřebiči AEG. Váš názor je pro nás velice důležitý a ostatním zákazníkům pomůže při rozhodování. Každý, kdo vyplní recenzi, bude automaticky zařazen do pravidelného losování o ultrazvukové pero na skvrny.

Zjistit více