Události AEG

Nevšední události, neuvěřitelné zážitky

Od festivalů pro náročné labužníky po kurzy vaření s šéfkuchaři oceněnými Michelinovou hvězdou. Objevte řadu zajímavých a nevšedních akcí a událostí, které pro vás připravuje AEG a naši partneři. Náš program pravidelně aktualizujeme, takže nezapomeňte pravidelně kontrolovat tuto stránku nebo náš Facebook, a dozvíte se informace o nejnovějších událostech a zajímavých akcích.

Foodtruck na cestách

AEG Foodtruck jsme vybavili multifunkčními troubami a každoročně vyrážíme na cesty po Čechách i Slovensku, jen co nám to počasí dovolí. Rádi byste ochutnali lahůdky připravené zdravě a moderně s pomocí páry?

Sledujte naše stránky nebo Facebook a navštivte AEG Foodtruck na některé z jeho zastávek. Pochutnáte si na menu připraveném špičkovými šéfkuchaři a získáte super slevy. Těšíme se na vás!

Otestujte naše pračky a sušičky v terénu

AEG WashPoint se pravidelně účastní různých závodů a sportovních klání. Výkonné pračky a sušičky tu čekají na příležitost zbavit sportovní oblečení nánosů bahna, prachu, potu a jiných nečistot. Domů si tak odvezete perfektně čisté a voňavé prádlo.