Události AEG

Nevšední události, neuvěřitelné zážitky

Od festivalů pro náročné labužníky po kurzy vaření s šéfkuchaři oceněnými Michelinovou hvězdou. Objevte řadu zajímavých a nevšedních akcí a událostí, které pro vás připravuje AEG a naši partneři. Náš program pravidelně aktualizujeme, takže nezapomeňte pravidelně kontrolovat tuto stránku nebo náš Facebook, a dozvíte se informace o nejnovějších událostech a zajímavých akcích.

Foodtruck na cestách

Představujeme vám AEG Foodtruck. Vybavili jsme jej multifunkčními parními troubami a vyrazili na cestu. Zajímá vás, jak lahůdky připravované za pomoci páry chutnají?

Navštivte Foodtruck na jedné z jeho zastávek. Pochutnejte si na pokrmech připravených špičkovými šéfkuchaři a získejte super slevy. Těšíme se na vás!

Otestujte naše pračky a sušičky v terénu

Vyperte a usušte si u nás zdarma sportovní oblečení. AEG WashPoint můžete potkat přímo v terénu – v cíli celé řady závodů a dalších sportovních klání. Uvnitř na vás čekají naše výkonné pračky a sušičky, které oděvům dopřejí tu nejlepší péči. Poradí si s blátem, potem i dalšími nečistotami. Domů tak můžete vyrazit v čistém a voňavém oblečení.