Tacos de Bistec

Na Plancha grilu AEG

Připravte si v pohodlí domova mexické tacos s grilovaným masem. Plancha gril s nepřilnavým povrchem je vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce. Při grilování si vystačíte jen s malým množstvím oleje.

Ingredience

1 červená cibule, 2 chilli papričky, 2 stroužky česneku, 2 polévkové lžíce řepkového oleje, 1 svazek koriandru, 500 steakového hovězího masa, 1 balení kvalitních kukuřičných tortil, 1 hlávka římského salátu, 1 zakysaná smetana, guacamole, 2-3 limetky, nakládaná cibule

Postup

  1. Postavte gril Plancha na varnou desku a zahřejte jej cca 3 minuty.
  2. Na rozpáleném grilu opečte červenou cibuli, česnek a chilli papričky.
  3. Opečenou zeleninu vložte do mixéru, přidejte svazek koriandru a polévkovou lžíci oleje. Ingredience rozmixujte na hladkou pastu.
  4. Oblíbený steakový řez hovězího masa potřete marinádou ze všech stran a nechte marinovat – nejlepší je dát maso na celou noc do lednice.
  5. Na rozpáleném grilu opečte tortily. Poté ogrilujte maso na úroveň propečení, kterou máte rádi. Maso nechte 3-5 minut odpočinout a nakrájejte jej na tenké plátky.
  6. Na tortilly rozprostřete omytý a osušený římský salát, přidejte plátky hovězího, guacamole (omáčka z avokáda, rajčat, cibule, koriandru, chilli a limetky) a nakládanou cibuli. Dle chuti přidejte lžíci smetany, chilli a čerstvý koriandr.
Gril Plancha Electrolux
Gril Plancha

Díky grilu Plancha si můžete na vaší varné desce okamžitě užívat skvělé chuti venkovního grilování po celý rok. Užívejte si grilovaných jídel, šťavnatých steaků, chutné zeleniny a čerstvých plodů moře, kdykoliv se vám zachce.