Jak číst naše recenze

V sekci recenzí najdete různé odznaky, které poskytují více informací o původu recenze:

 • Ověřená recenze

  Tyto recenze napsali spotřebitelé, kteří uvedli, že výrobek zakoupili nebo dostali jako dárek.

 • Vyžádaná recenze

  Tyto recenze vznikly na základě výzvy v rámci kampaně, při testování našich spotřebičů nebo byly podmínkou pro účast v soutěži.

 • Doporučení produktu

  Recenze napsané spotřebiteli, kteří by tento produkt doporučili svému příteli.

 • Neověřená recenze

  Tyto recenze pocházejí od zákazníků, jejichž zakoupení nebo používání produktu nebylo ověřeno.

Jak napsat dobrou recenzi

 • Transparentnost

  Chceme znát vaše reálné zkušenosti s produktem. Buďte upřímní a konstruktivní!

 • Myslete na další uživatele

  Vaši recenzi si mohou přečíst i další zájemci o produkt. Buďte pečliví a popisujte přesně. Co byste vy sami chtěli vědět, kdybyste přemýšleli o koupi?

 • Pomozte nám se zlepšit!

  Vaše zpětná vazba nám velmi pomáhá vyrábět produkty, které budou mít naši zákazníci rádi. Pomozte nám zlepšovat se tím, že se podělíte o své názory!

Autentičnost recenze

Věnujeme pozornost skutečné zpětné vazbě spotřebitelů. K ověření a moderování každé recenze využíváme nezávislé poskytovatele recenzí třetích stran, abychom zabránili zobrazování podvodného, nevhodného nebo irelevantního obsahu. Přečtěte si prosím pokyny k porozumění tohoto procesu.

 • Obsah nevybíráme. Zobrazí se jakýkoli obsah (včetně negativních recenzí / nízkého hodnocení hvězdičkami), který splní naše pokyny k tvorbě recenzí.
 • Neodstraňujeme negativní obsah / obsah s nízkým počtem hvězdiček, pokud splní naše pokyny k tvorbě recenzí.

Navzdory schvalování a moderování nemůžeme zaručit, že všechny zobrazené recenze pocházejí výhradně od spotřebitelů, kteří si zakoupili či používali naše produkty nebo využili našich servisních služeb. Recenze vytvořené ověřenými kupujícími nebo uživateli produktu/servisní služby, jsou označené jako „ověřená recenze“. Recenze odeslané spotřebiteli, kteří nejsou identifikováni jako ověřený kupující nebo uživatel produktu, jsou označené jako „neověřená recenze“.

Zde si přečtěte další informace o úplné transparentnosti procesů odmítnutí recenzí, jak je definovali naši externí poskytovatelé recenzí.