PRŮVODCE PŘI KOUPI

Najděte si ideální mrazničku

Prostor

Náš sortiment mrazniček sahá od vysokých skříňových modelů přes praktické podstavné modely po truhlicové spotřebiče pro skladování velkých objemů.

Standardní skříňové mrazničky vám poskytnou maximální kapacitu skladování a potěší vás jednoduchou organizací potravin.

Podstavné mrazničky bývají přibližně stejně velké jako myčky a bez problémů je schováte pod pracovní desku standardní výšky.

Truhlicové mrazničky jsou vybavené víkem namísto dvířek a jsou perfektní volbou, pokud zmrazujete potraviny ve větších množstvích.

Najděte si model požadované výšky, šířky a hloubky. Prohlédněte si celou řadu mrazniček a vyberte si velikost, která ideálně zapadne do vaší domácnosti.

Objem

Jak velký objem mrazničky je ten správný?

Přinášíme jednoduchý způsob, jak odhadnout kapacitu mrazničky. Litry jsme proměnili na tašky plné potravin.

93 litrů: 5 tašek potravin
200 litrů: 11 tašek potravin
387 litrů: 20 tašek

Profi tip: Chcete-li bez problémů zmrazovat objemné a neskladné potraviny, zaměřte se na model se zásuvkou MaxiBox a interiérem FlexiSpace.

Odmrazování

Nemusíte se trápit s manuálním odmrazováním. Vyberte si model s automatickým odmrazováním, který se o vše bez problémů postará.

Modely s automatickým odmrazováním účinně zabraňují tvorbě námrazy a vzniku ledových krystalů, a tak výborně zachovávají původní chuť a strukturu potravin.

S modely Electrolux NoFrost získáte vysoce efektivní mrazničku, kterou není třeba nikdy manuálně odmrazovat.

Teplota

Vy rozhodujete o teplotě v mrazničce. Všímejte si následující funkce.

Optimální teplota: precizní mrazicí systém AEG udržuje rovnoměrnou teplotu v každé zásuvce, aby potraviny déle vydržely a uchovaly si svou svěžest.

Rychlé zmrazování: funkce FastFreeze od Electroluxu pomáhá co nejrychleji zmrazit čerstvé potraviny, takže si lépe zachovají chuť, barvu a výživové hodnoty.

Alarm při zvýšení teploty: výstražná signalizace vás upozorní na zvýšení teploty ve spotřebiči nebo na to, že jste zapomněli zavřít dvířka.

Vyberte si spotřebič

Pokud hledáte mrazničku s precizním nastavováním teploty, flexibilním skladováním potravin a bezchybným výkonem, najdete ji v sortimentu AEG.

PROHLÉDNĚTE SI MRAZNIČKY