PRŮVODCE PŘI KOUPI

Najděte si perfektní chladničku

Prostor

Nejprve změřte prostor, který máte k dispozici. Chladničky plné velikosti mají výšku nad 100 cm, standardní modely nad 80 cm. Vysoké modely vás ohromí pozoruhodným využitelným objemem, standardní modely perfektně zapadnou pod pracovní desku.

Na výběr máte různé výšky, šířky a hloubky. Projděte si celou řadu a najděte si optimální velikost do své domácnosti.

Potraviny

Co budete v chladničce skladovat?

Čerstvé ovoce a zeleninu: hledejte chladničku s velkými nádobami na zeleninu a hlubokými zásuvkami pro objemné kusy.

Maso a ryby: model s oddělením FreshZone®, kde je teplota o několik stupňů chladnější než ve zbytku chladničky, uchová maso a ryby déle čerstvé.

Mléko: podívejte se, zda je chladnička vybavena krytou přihrádkou na dvířkách, určenou ke skladování choulostivých mléčných výrobků.

Nápoje: všímejte si vybavení, zejména jde o polici na láhve či přizpůsobitelné přihrádky dvířek, nebo se zaměřte na vestavnou vinotéku.

Objem

Kapacita chladniček se měří v litrech, ale objem lépe odhadnete, pokud jej proměníte na plné tašky potravin:

93 litrů: 5 tašek potravin
200 litrů: 11 tašek potravin
387 litrů: 20 tašek potravin

Profi tip: Dbejte na to, aby v chladničce zůstal dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu kolem potravin, což je nezbytným předpokladem pro účinné chlazení.

Praktické funkce

Promptní regulace teploty: funkce Nákup rychle vychladí čerstvé potraviny na správnou teplotu.

Konzistentní klima: systém FreeStore® distribuuje vychlazený vzduch rovnoměrně v celé chladničce.

Flexibilní skladování: s modulárním systémem CustomFlex® si můžete uspořádat přihrádky dvířek tak, jak se vám líbí. Nový design polic umožňuje bezproblémové skladování potravin na celé ploše police v chladničce.

Prázdninový režim: pokud jste delší dobu mimo dům, dovolenkový režim udržuje vnitřní teplotu 15 °C a zabraňuje vzniku zápachu v prázdné chladničce.

Vyberte si spotřebič

Pokud od chladničky očekáváte snadnou organizaci potravin a vynikající ovládání teploty, Electrolux má pro vás určitě ideální spotřebič.

PROHLÉDNĚTE SI CHLADNIČKY