Seznamte se s našimi partnery

Být spolehlivým partnerem pro nás znamená hodně. Spolupráce si pečlivě vybíráme tak, abychom vám mohli nabídnout vždy něco navíc. Ať již jde o kuchařské školy, profesionální kuchaře nebo naše ambasadory.

Laboratorio Scuola di Cucina – Škola vaření Riccarda Lucqueho v Praze

Značka AEG je partnerem kuchařské školy Laboratorio Scuola di Cucina, která je také vybavená domácími spotřebiči jako například chladničky, multifunkční parní trouby, indukčními varné desky a mixéry. Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou AEG, získáte kurz vaření s našimi profesionálními kuchaři v této škole vaření zcela ZDARMA.

Restaurace Borgo Agnese

Borgo Agnese

Oblíbená brněnská restaurace Borgo Agnese, která vám otevře svou kuchyni, vznikla v roce 2008. Zaměřuje se zejména na přípravu pokrmů ze středomořské kuchyně s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních produktů. Při přípravě pokrmů vám bude k dispozici špičkové vybavení od značek AEG a Electrolux. Nechybí multifunkční parní trouby včetně vakuové zásuvky Sous Vide, indukční varné desky, odsavače par, nádobí a jiné příslušenství. Zažijte autentické prostředí profesionální kuchyně.