Seznamte se s našimi partnery

Seznamte se s našimi partnery

Být spolehlivým partnerem pro nás znamená hodně. Spolupráce si pečlivě vybíráme tak, abychom vám mohli nabídnout vždy něco navíc. Ať již jde o kuchařské školy, profesionální kuchaře nebo naše ambasadory.

Laboratorio Scuola di Cucina – Škola vaření Riccarda Lucqueho v Praze

Značka AEG je partnerem kuchařské školy Laboratorio Scuola di Cucina, která je také vybavená domácími spotřebiči jako například chladničky, multifunkční parní trouby, indukčními varné desky a mixéry. Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou AEG, získáte kurz vaření s našimi profesionálními kuchaři v této škole vaření zcela ZDARMA.

Restaurace Borgo Agnese

Borgo Agnese

Oblíbená brněnská restaurace Borgo Agnese, která vám otevře svou kuchyni, vznikla v roce 2008. Zaměřuje se zejména na přípravu pokrmů ze středomořské kuchyně s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních produktů. Při přípravě pokrmů vám bude k dispozici špičkové vybavení od značek AEG a Electrolux. Nechybí multifunkční parní trouby včetně vakuové zásuvky Sous-Vide, indukční varné desky, odsavače par, nádobí a jiné příslušenství. Zažijte autentické prostředí profesionální kuchyně.

Bistrotéka Valachy

Naučit se poctivému kuchařskému řemeslu, vyzkoušet si špičkové spotřebiče a odkoukat profesionální triky můžete také v kuchařské škole Bistrotéky Valachy ve Zlíně. Nabízí různé kurzy od thajské či indické kuchyně přes přípravu masa až po pečení frgálů či kvasového chleba. Bistrotéka je ale především vyhlášený gastro podnik v Obchodním domě s celodenním bistrem, pekárnou, barem a kornuterií. Šéfkuchař Tomáš Strnad si zakládá na kvalitních sezónních surovinách a precizním zpracování. Tady se vám bude líbit.