Muž v modrém kabátu

POSTAREJTE SE O SVÉ OUTDOOROVÉ ODĚVY

Pračky a sušičky AEG nabízejí speciální programy určené pro voděodolné materiály. Důkladně vyladěné cykly zajistí účinnou obnovu jejich funkčních vlastností. Hladký a plynulý proces praní a sušení perfektně odpovídá potřebám outdoorového oblečení, takže si déle zachová své přednosti.

 • muž drří modrý kabát
  1
  JAK VRÁTIT NEPROMOKAVÝM ODĚVŮM FUNKČNOST

  Funkční oblečení časem ztrácí své původní vlastnosti, tedy odolnost vůči vodě a prodyšnost, proto je důležité jej pravidelně prát. Nejdříve vyprázdněte kapsy a pak pozapínejte všechny zipy apod.

 • zásobník na prací prostředek
  2
  PRACÍ PROSTŘEDEK VYBÍREJTE OBEZŘETNĚ

  Do pravé přihrádky (1) přidejte tekutý prací prostředek a přípravek pro obnovu vodovzdornosti nalijte do přihrádky na aviváž (2). Během posledního máchání se oblečení ošetří prostředkem pro obnovu nepropustnosti, takže si materiály zachovají svou funkčnost. Nepoužívejte práškové prostředky, aviváž, změkčovadla ani bělidla.

 • prací programy
  3
  PROGRAM PRO OUTDOOROVÉ OBLEČENÍ

  Nastavte program pro outdoorové materiály. Pokud vaše pračka nenabízí speciální program pro outdoorové a funkční materiály, nezapomeňte do cyklu přidat další máchání.

 • oděvy v sušičce
  4
  SUŠENÍ V SUŠIČCE

  Vyprané oděvy pak přendejte do sušičky a vysušte je s naším speciálním programem pro outdoorové oblečení, který obnovuje vodovzdornost a zachovává prodyšnost. Klíčem k ideálnímu sušení funkčních materiálů je kombinace té správné teploty a přesného času.

NOVÝ INOVATIVNÍ PROGRAM PRO OUTDOOROVÉ OBLEČENÍ A TECHNOLOGIE ABSOLUTECARE® UCHOVÁVAJÍ NEPROMOKAVOST LÉPE NEŽ SUŠENÍ NA VZDUCHU

S technologií AbsoluteCare se voděodolnost funkčního outdoorového oblečení zachová a obnoví lépe než při běžném sušení na vzduchu.
Technologie DelicateCare upravuje teplotu a pohyb bubnu tak, aby účinně chránila textilie outdoorového vybavení a poskytla jim správné množství tepla.

 • JAK PRÁT KOŠILE – TŘI TIPY
  muž ve fialovém triku
 • JAK PRÁT FLÍS
  flísová bunda
 • JAK PRÁT PŘIKRÝVKY A PÉŘOVÉ BUNDY
  muž v oranžové bundě