muž v oranžové bundě

JAK PRÁT PŘIKRÝVKY A PÉŘOVÉ BUNDY

Pokud se dobře staráte o peří, peří se dobře postará o vás. Přidejte do bubnu sušičky speciální kuličky pro sušení, které zabraňují shlukování peří po okrajích bundy. A díky načechranému peří zůstanete v teple a suchu.

 • nastavení programu sušičky
  1
  PŘI SUŠENÍ PÉŘOVÉHO OBLEČENÍ POUŽÍVEJTE NÍZKÉ TEPLOTY

  Péřové oblečení je potřeba nejprve vyprat ve vlažném a jemném cyklu. K programu doporučujeme přidat jeden další cyklus máchání, aby se odstranily jakékoliv stopy pracího prostředku.

 • 2
  SUŠENÍ POLŠTÁŘŮ, PŘIKRÝVEK A BUND V PRAČCE

  V zájmu optimálního sušení nastavte speciální program pro vlnu. Pokud vaše sušička nemá program na vlnu, nastavte dlouhý cyklus při střední teplotě a použijte kuličky pro sušení, aby bylo po vysušení všechno jemné, nadýchané a voňavé. Ze sušičky nevybírejte oblečení, které není 100% suché.

 • oranžová bunda
  3
  CHRAŇTE VZHLED PÉŘOVÝCH BUND

  Oblečení a jiné textilie s náplní z peří nebo prachového peří perte samostatně, s prázdnými kapsami, zavřenými suchými zipy i zipy, aby nedošlo k poškození svrchního materiálu.

TECHNOLOGIE 3DSCAN. PRECIZNÍ SUŠENÍ

Objevte prvotřídní účinnost sušení s jedinečnou technologií AEG 3DScan. Pomocí senzorů rozpozná vlhkost hluboko uvnitř oblečení, až 5 centimetrů pod povrchem prádla. Pokud tradiční sušičky indikují, že je oblečení vysušené, technologie 3DScan v sušení pokračuje, dokud se i hrubé vícevrstvé oděvy důkladně nevysuší. Nemusíte je tak následně dosušovat na vzduchu. Bundy si zachovají svůj vzhled a poskytnou vám až o 30 % vyšší tepelnou izolaci ve srovnání se stejnými bundami vysušenými na vzduchu.

 • JAK PRÁT KOŠILE – TŘI TIPY
  muž ve fialovém triku
 • JAK PRÁT VLNU
  muž v modrém vlněném svetru
 • How to wash workout clothes
  woman in workout clothes