muž v modrém vlněném svetru

JAK PRÁT VLNU

Vlna je kvalita, luxus a investice a při správné péči by měla vydržet roky. Ať se jedná o nadčasový kabát, nebo každodenní svetr, pokud se budete řídit našimi radami, budou vám dlouho dělat radost.

 • muž plní pračku
  1
  JAK PRÁT VLNU V PRAČCE

  Pokud vaše pračka nemá cyklus na praní vlny, doporučujeme použít program studeného praní, který imituje ruční praní. Vlněné oblečení perte vždy obrácené naruby.

 • šedy vlnový svetr
  2
  PRACÍ PROSTŘEDEK PRO VLNU VYBÍREJTE OBEZŘETNĚ

  Nepoužívejte agresivní prací prostředky, „biologické“ přípravky s obsahem enzymů nebo prostředky s bělidly. Nejlépe uděláte, když si koupíte speciální prostředek na vlnu.

 • tři vlnové svetry
  3
  JAK SPRÁVNĚ SKLADOVAT VLNĚNÉ ODĚVY

  Svetry složte do skříně na pevnou polici, abyste je ochránili před natahováním. Pokud musíte vlněné oděvy zavěsit, použijte speciálně navržené věšáky na pleteniny, které jim poskytnou maximální podporu.

Jak usušit vaše vlněné oblečení

Vlnu již bez obav můžete sušit v sušičce a s jistotou, že zůstane ve špičkové kondici. Sušičky AbsoluteCare nabízejí jedinečný cyklus na sušení vlny, při kterém buben udržuje potřebnou rychlost, aby se vlna rozprostřela na jeho stěně. Výsledky sušení jsou přinejmenším stejně dobré jako při klasickém sušení na podložce. Oblečení se zaručeně nesrazí a je chráněno proti zamotání a zkroucení.

 • JAK PRÁT FLÍS
  flísová bunda
 • JAK PRÁT PŘIKRÝVKY A PÉŘOVÉ BUNDY
  muž v oranžové bundě
 • JAK ZACHOVAT BARVY OBLEČENÍ JASNÉ A ZÁŘIVÉ
  žena v červených šatech