muž v bílém triku

JAK PRÁT KOŠILE – TŘI TIPY

Módní trendy přicházejí a odcházejí už celé generace, ale bílé košile zůstanou v módě vždy. Pokud chcete, aby si zachovaly svěžest, eleganci a zářivou bělost i bez, chemické čistírny, stačí se řídit našimi tipy.

 • péče štítek
  1
  PROHLÉDNĚTE SI ŠTÍTEK

  Před praním košili zcela rozepněte včetně manžet a límce. Nezapomeňte si prohlédnout doporučení na štítku, abyste měli představu o optimální teplotě a základní péči.

 • prací prostředek
  2
  PRACÍ PROSTŘEDEK VYBÍREJTE OBEZŘETNĚ

  Pokud chcete, aby vaše košile vypadaly stále jako nové, použijte prací prostředek s obsahem bělidla, aby bílá zůstala skutečně bílá.

 • uvnitř pračky
  3
  DOPŘEJTE JIM PROSTOR

  Mezi prádlem a horní stranou bubnu nechte mezeru na šířku ruky, abyste ochránili své oblečení před zbytkovým čisticím prostředkem, který se z tkanin při nadměrném zatížení dostatečně nevymáchá.

ABY BYLY KOŠILE DLOUHO JAKO NOVÉ

Vaše oblíbené košile jsou během pracovního dne vystaveny různým nástrahám. V každodenním ruchu a shonu pomalu ztrácejí svěžest a čistotu, které máte tak rádi. Abyste košilím vrátili jejich „šmrnc“ již za 30 minut, použijte parní program, kterým jsou vybaveny naše pračky ProSteam. Pára uvolňuje a narovnává vlákna a odstraňuje pachy, abyste si mohli co nejrychleji vychutnávat ten nenapodobitelný pocit čisté měkké bavlny. Pokud je vaše pračka vybavena funkcí PlusSteam, která na konci programu přidá páru a tím omezí pomačkání až o třetinu, nebudete muset ani tolik žehlit.

 • JAK PRÁT DŽÍNY
 • POSTAREJTE SE O SVÉ OUTDOOROVÉ ODĚVY
  muž v modré bundě
 • JAK ZACHOVAT BARVY OBLEČENÍ JASNÉ A ZÁŘIVÉ
  žena v červených šatech