modré džíny

JAK PRÁT DŽÍNY

Perfektní džíny jsou mnohem více než jen nezbytnou součástí každého šatníku. Je to investice. Pokud jim poskytnete tu správnou láskyplnou péči, budou vaše džíny i po letech vypadat skvěle, nebo ještě lépe jako nové.

 • modré džíny
  1
  JAK PRÁT DŽÍNY, ABY NEVYBLEDLY

  Džíny neperte spolu s bílým nebo světlým prádlem, protože mohou pouštět barvu. Pokud je to možné, použijte speciální program na džíny/denim, který nabízejí naše pračky. Je ideální pro všechny typy džínoviny.

 • péče štítek
  2
  PŘED PRANÍM NOVÝCH DŽÍNŮ ZKONTROLUJTE ŠTÍTEK

  Někteří výrobci doporučují prát džíny poprvé ručně: obraťte je naruby, do vody přidejte malé množství pracího prostředku a nechte je namočené alespoň 45 minut. Čas od času je jemně protřepejte. Pak je důkladně vymáchejte ve studené vodě a zavěste na sušák.

 • čistící prostředek
  3
  SPRÁVNÝ PRACÍ PROSTŘEDEK

  Dbejte na správnou volbu pracího prostředku. Džíny vyžadují zvláštní péči. Na trhu je množství pracích prostředků, speciálně navržených pro barevné oblečení. Tekuté prací prostředky nebo kapsle si s džínovinou rozumějí nejlépe, protože jsou šetrnější k barvám a nezanechávají bílé stopy.

ČIŠTĚNÍ A OŠETŘENÍ DŽÍNŮ

Naše technologie ÖKOmix je jemná k džínům i během praní. Na rozdíl od jiných praček se systémem promíchání pracího prostředku a aviváže až v bubnu naše exkluzivní technologie promíchá prací prostředek a později i aviváž s vodou ještě dříve, než se dostanou k oblečení. Proto, pere jemněji a šetrněji.

 • JAK PRÁT FLÍS
  flísová bunda
 • JAK PRÁT PŘIKRÝVKY A PÉŘOVÉ BUNDY
  muž v oranžové bundě
 • JAK PRÁT VLNU
  muž v modrém vlněném svetru