Zbavte se stereotypů v péči o prádlo

ZÍSKEJTE PENÍZE ZPĚT ZA NÁKUP NOVÝCH SPOTŘEBIČŮ

Nyní máte skvělou příležitost pořídit si novou sušičku, pračku kombinovanou se sušičkou nebo set pračky a sušičky a získat z nákupu peníze zpět. Do akce jsme zařadili spoustu modelů, abyste měli z čeho vybírat.

Vyperou a usuší každý materiál

Naše pračky a sušičky se šetrně postarají o veškeré vaše prádlo, včetně choulostivých materiálů, jako je vlna nebo hedvábí. Svěřit jim můžete i outdoorové oblečení a naše speciální programy obnoví jejich funkční vlastnosti. Parní program vám zase ušetří čas při žehlení. Pračky a sušičky AEG jsou zkrátka nadupané technologiemi pro perfektní výsledky za méně času a s nižší spotřebou. Nyní vám za nákup akčních modelů vrátíme až 5 000 Kč zpět.

 • Zaregistrujte svůj nákup do 14 dnů na http://aeg-laundry-cashback.mojeaeg.cz/. K registraci je nutné doložit sériové číslo spotřebiče a sken faktury (nikoliv zálohovou fakturu).
 • Do 30 dnů od schválení registrace pošleme příslušnou částku na váš bankovní účet.
 • Akce trvá od 18. 2. do 15. 4. 2021 u vybraných prodejců.
Úplná pravidla a registrace

Až 5 000 Kč za set sušičky a pračky

Pokud máte dostatek místa, pračky a sušičky AEG tvoří dokonalý pár. Vašemu prádlu poskytnou tu nejlepší péči, aby vám dlouho vydrželo ve skvělé kondici. Vlněné svetry, hedvábné halenky nebo péřové bundy, není oblečení, které by nezvládly šetrně vyprat a usušit. Za společný nákup pračky a sušičky v akci vám vrátíme:

 • 3 000 Kč za set s pořizovací cenou do 30 000 Kč
 • 4 000 Kč za set v ceně od 30 001 Kč do 39 999 Kč
 • 5 000 Kč za set v hodnotě nad 40 000 Kč

3 000 Kč zpět za kombinovaný spotřebič

Ať už je vaším důvodem místo, nebo peníze, s pračkou kombinovanou se sušičkou neuděláte chybu. Technologie DualSense® přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a upraví délku pracího cyklu. Parní program snižuje pomačkání prádla a tím usnadňuje žehlení. Program NonStop 60 Minute vypere a usuší váš oblíbený outfit již za pouhou hodinu.

Akční modely: L9WBA61BC, L9WBC61B, L9WBE49W

1 500 Kč za kombinovaný spotřebič

Převratné technologie ÖKOKombi a SensiDry® přizpůsobí cyklus různým tkaninám. Tepelné čerpadlo kontroluje teploty a pohyby bubnu pro rovnoměrné praní a sušení veškerého vašeho prádla. Díky tomu ušetříte až 40 % energie a vody u každého spotřebiče.

Akční modely: L7WBE69S, L7WBG47W, L8WBC61SC, L8WBE68SI

3 000 Kč zpět za sušičku

Sušičky AEG usuší spolehlivě jakýkoliv materiál, ať už je to vlna, hedvábí nebo softshell. Systém FiberPro s technologií 3DScan detekuje vlhkost do hloubky vláken pro šetrné a důkladné sušení. Spolu s programy na míru a technologií AbsoluteCare® se sušičky AEG spolehlivě postarají o skvělý výsledek a ochrání vaše prádlo před poškozením.

Akční modely: T9DBE69SC, T9DBC68SC, T8DEC68SC, T8DEE68SC, T8DBG68SC

2 000 Kč zpět za sušičku

Sušičky AEG s technologií ProSense® používají pokročilé snímače vlhkosti a teploty a podle toho upravují délku sušení a spotřebu energie. Ohleduplně tím pečují o vaše oblečení, které tak rádi nosíte každý den.

Akční modely: T8DSE68SC, T8DBE68SC, T8DBG68WC, T8DFE68SC, T8DBK68WC, T8DBE48SC

1 500 Kč zpět za sušičku

Sušení při nízkých teplotách je šetrnější ke tkaninám a snižuje spotřebu energie. Sušičky AEG s technologií SensiDry® upravují teplotu sušení podle aktuální vlhkosti. Vaše oblečení tak není zbytečně vystaveno vysokým teplotám, které poškozují vlákna. Vylepšený design s upravenou cirkulací vzduchu navíc přispívá k rychlejšímu a účinnějšímu sušení, než je u jiných sušiček s tepelným čerpadlem běžné.

Akční modely: T8DBG48WC, T8DEE48SC, T8DEG48SC

 • DualSense®

  Technologie DualSense® přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a upraví délku pracího cyklu.

 • SensiDry®

  Tepelné čerpadlo ÖKOKombi s technologií SensiDry® využívá prefesionálních znalostí tkanin pro ty nejúčinnější a nejúspornější programy. Díky tomu ušetříte až 40 % energie a vody. 

 • AbsoluteCare®

  Systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Obnovuje odolnost sportovních oděvů a jemně pečuje o vaše svetry.

 • ProSense®

  Díky technologii ProSense® sušička prádlo nejprve zváží a poté přizpůsobí čas sušení a spotřebu energie vloženému množství oblečení. Tím nejen chrání vaše oblíbené oděvy, ale zároveň šetří i váš čas a energii.

 • FiberPro

  Systém FiberPro s technologií 3DScan detekuje pomocí nejpokročilejších senzorů vlhkost do hloubky vláken. Výsledkem je důkladně a šetrně usušené prádlo. Můžete tak sušit vlnu, hedvábí, trička, kalhoty, a dokonce i funkční voděodolné zimní bundy. Výjimečně precizní sušení.

 • ÖKOMix®

  Technologie ÖKOMix® zaručuje nejrovnoměrnější praní a sušení najednou. Narozdíl od ostatních spotřebičů naše technologie smíchá prací prostředek a aviváž s vodou dříve, než se dostanou do bubnu k prádlu. Vše jak tak dobře rozpuštěné a aktivované pro perfektní výsledek.

Dárek navíc za recenzi

 1. Registrujte svůj nový spotřebič na https://www.aeg.cz/mypages/register-a-product/. Získáte přístup k užitečným návodům, dokumentům, servisním a poradenským službám.
 2. Dva týdny po registraci obdržíte výzvu k napsání recenze.
 3. Vyplňte prosím formulář a podělte se s ostatními o vaše zkušenosti.
 4. Každý týden losujeme jednoho z vás, který získá jeden dárek podle vlastního výběru z možností: koš do sušičky, spojovací mezikus k pračce a sušičce, ultrazvukové pero na skvrny, vak na jemné prádlo, odmašťovač praček nebo čisticí prostředek na pračku nebo myčku 3 v 1.