Ocenění pro AEG

Spotřebiče navrhujeme tak, aby byly nejen krásné, ale také aby se jednoduše ovládaly. Díky propojení atraktivního vzhledu s vyspělými technologiemi pravidelně získáváme ocenění za inovace a design. Protože si každé z cen vážíme, níže vám všechny představujeme.

Indukční varná deska zvítězila v dtestu

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2020 indukční varné desky důkladnému testování, ve kterém deska AEG Mastery Hob2Hood IKB64301FB obsadila první místo ze všech testovaných modelů a spolu s ním získala prestižní označení „značka kvality“.

Zobrazit desku

Pračka AEG zvítězila u spotřebitelů

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz každoročně vyhlašuje nejpopulárnější produkty napříč různými kategoriemi. K hlavním kritériím hodnocení patří oblíbenost, vyhledávání a zájem spotřebitelů. Vítězem v kategorii praček se stala předem plněná pračka AEG ProSteam, konkrétně model L7FBE48SC.

Zobrazit pračku

OCENĚNÍ PRO AEG 2019

Pračka ProSteam s AutoDose obstála v dTestu

Předem plněná pračka ProSteam s funkcí automatického dávkování pracích prostředků se může pochlubit oceněním dTestu. Porota nezávislého spotřebitelského magazínu jí udělila nejlepší hodnocení za praní a odstřeďování, dobře pak hodnotila také spotřebu vody. Technologie ProSteam umožňuje prací cyklus zakončit párou, která minimalizuje pomačkání.

Zobrazit pračku

Nejlépe hodnocená v dTestu

V nezávislém testu parních trub, který realizoval spotřebitelský magazín dTest, obsadila vestavná parní trouba SteamBoost, konkrétně model BSE782320M první místo v celkovém hodnocení. Porota nejvíce ocenila její bezpečnost, dále nízkou hlučnost a snadné ovládání. 

Zobrazit parní troubu

Vestavná trouba SteamBake oceněna „značkou kvality“ dTest

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2019 vestavné trouby důkladnému testování, ve kterém trouba AEG BPE556320M získala prestižní označení „značka kvality“. 

Zobrazit vestavnou troubu

SPOTŘEBIČE AEG BODUJÍ V DTESTU

Jak si stojí naše domácí spotřebiče ve srovnání s konkurencí? Podívejte se na výsledky nezávislého testování spotřebitelským magazínem dTest:


•    Volně stojící myčka nádobí FFB62700PM – 61 % v celkovém hodnocení
•    Volně stojící kombinovaná chladnička RCB83724MX – 74 % v celkovém hodnocení

Pračka AutoDose

Pračka AEG s technologií automatického dávkování AutoDose získala ocenění Red Dot za svůj výjimečný design a řešení konstrukce.

Technologie AEG AutoDose zabezpečuje důkladné čistění prádla a optimální péči o tkaniny a navíc vás oprostíme od ručního dávkování pracích prostředků. Přihrádky stačí naplnit jednou za 20 cyklů, protože pračka automaticky vypočítává a používá správnou dávku pracího prostředku i aviváže. Vy už nemusíte hádat ani spekulovat.

Objevte AutoDose

Myčka QuickSelect

Myčka nádobí AEG QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovativní řešení.

Řada myček Quick Select přináší nový ovládací panel. Uživatel si prostřednictvím centrálního posuvného ovladače na uživatelském rozhraní jednoduše zvolí čas mycího cylu. Ukazatel úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotřebě energie podle nastaveného trvání cyklu a zvolených funkcí, přičemž nenápadně uživatele navádí k co nejekologičtějšímu způsobu používání výrobku.

Varná deska SENSEPRO

Varná deska AEG SensePro získala ocenění iF Design Awards za inovativní design.

Varná deska AEG SensePro je exkluzivním modelem nové řady SenseCook. Tato sofistikovaná indukční deska je vybavená inteligentními senzory, které pomáhají připravovat jídla na špičkové úrovni jako v těch nejlepších restauracích. Profesionální výsledky zajišťuje především bezdrátová teplotní sonda, která přesně měří teplotu uvnitř pokrmu.

 

Heureka produkt roku PRAČKA L7FBE48SC

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz označil pračku AEG ProSteam L7FBE48SC „produktem roku 2018“. Dle počtu vyhledávání, oblíbenosti a zájmu spotřebitelů se tak stala nejvíce poptávaným modelem své kategorie. Pozornosti se dostalo také sušičce AEG AbsolutCare T8DBG48WC, která byla oceněna jako „finalista roku 2018“.