Ocenění

Ocenění pro AEG 2019

Spotřebiče navrhujeme tak, aby byly nejen krásné, ale také aby se jednoduše ovládaly. Díky propojení atraktivního vzhledu s vyspělými technologiemi pravidelně získáváme ocenění za inovace a design. Protože si každé z cen vážíme, níže vám všechny představujeme.

Heureka produkt roku PRAČKA L7FBE48SC

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz označil pračku AEG ProSteam L7FBE48SC „produktem roku 2018“. Dle počtu vyhledávání, oblíbenosti a zájmu spotřebitelů se tak stala nejvíce poptávaným modelem své kategorie. Pozornosti se dostalo také sušičce AEG AbsolutCare T8DBG48WC, která byla oceněna jako „finalista roku 2018“.

Vestavná trouba SteamBake oceněna „značkou kvality“ dTest

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2019 vestavné trouby důkladnému testování, ve kterém trouba AEG BPE556320M získala prestižní označení „značka kvality“. 

Zobrazit produkt

SPOTŘEBIČE AEG BODUJÍ V DTESTU

Jak si stojí naše domácí spotřebiče ve srovnání s konkurencí? Podívejte se na výsledky nezávislého testování spotřebitelským magazínem dTest:


•    Sušička prádla T8DBG68SC – 67 % v celkovém hodnocení 
•    Volně stojící myčka nádobí FFB62700PM – 61 % v celkovém hodnocení
•    Volně stojící kombinovaná chladnička RCB83724MX – 74 % v celkovém hodnocení

Indukční varné desky MaxiSense®

Varné desky MaxiSense® nabízejí všechny výhody indukční technologie a intuitivní ovládání. Design byl inspirován charakteristickými čistými tvary starověkých nádob z Asie, ale svým elegantním tvarem a sklem po obou stranách desky se více přiklání ke stylu skandinávskému.

Objevte MaxiSense®

Pračka AutoDose

Pračka AEG s technologií automatického dávkování AutoDose získala ocenění Red Dot za svůj výjimečný design a řešení konstrukce.

Technologie AEG AutoDose zabezpečuje důkladné čistění prádla a optimální péči o tkaniny a navíc vás oprostíme od ručního dávkování pracích prostředků. Přihrádky stačí naplnit jednou za 20 cyklů, protože pračka automaticky vypočítává a používá správnou dávku pracího prostředku i aviváže. Vy už nemusíte hádat ani spekulovat.

Objevte AutoDose

Myčka QuickSelect

Myčka nádobí AEG QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovativní řešení.

Řada myček Quick Select přináší nový ovládací panel. Uživatel si prostřednictvím centrálního posuvného ovladače na uživatelském rozhraní jednoduše zvolí čas mycího cylu. Ukazatel úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotřebě energie podle nastaveného trvání cyklu a zvolených funkcí, přičemž nenápadně uživatele navádí k co nejekologičtějšímu způsobu používání výrobku.

Varná deska SENSEPRO

Varná deska AEG SensePro získala ocenění iF Design Awards za inovativní design.

Varná deska AEG SensePro je exkluzivním modelem nové řady SenseCook. Tato sofistikovaná indukční deska je vybavená inteligentními senzory, které pomáhají připravovat jídla na špičkové úrovni jako v těch nejlepších restauracích. Profesionální výsledky zajišťuje především bezdrátová teplotní sonda, která přesně měří teplotu uvnitř pokrmu.

 

Starší ocenění

Myčky nádobí ComfortLift®

Inovativní technologie ComfortLift® usnadňuje manipulaci s nádobím. Ergonomický systém ComfortLift® umožňuje pohodlné nadzvednutí spodního koše myčky, abyste se k nádobí nemuseli ohýbat. Myčka nádobí ComfortLift® proto byla oceněna prestižní mezinárodní zlatou cenou iF Design Award a cenou Red Dot Design Award za nejlepší produktový design.

Objevte ComfortLift®

Kombinovaná chladnička ProFresh Plus

Jako první chladnička s mrazničkou s plně nastavitelnými úložnými prostory získala chladnička ProFresh ocenění Red Dot za vynikající design. Ať je ve vašem nákupním seznamu cokoliv, úložné boxy CustomFlex® umožňují zorganizovat si potraviny podle vlastní potřeby.

Objevte ProFresh