Ocenění pro AEG

Spotřebiče navrhujeme tak, aby byly nejen krásné, ale také aby se jednoduše ovládaly. Díky propojení atraktivního vzhledu s vyspělými technologiemi pravidelně získáváme ocenění za inovace a design. Protože si každé z cen vážíme, níže vám všechny představujeme.

OCENĚNÍ PRO AEG 2024

Pračka AEG 9000 AbsoluteCare®
oceněna v dTestu

Model pračky LFR95146UC z řady AEG 9000 AbsoluteCare® uspěl v nezávislém testu se skvělými výsledky ve většině posuzovaných kritérií: nízká spotřeba a hlučnost, účinnost praní a snadná obsluha.

SUŠIČKA AEG 9000 ABSOLUTECARE® PLUS
uspěla v dTestu

V nezávislých testech sušiček prádla, které pořádá časopis dTest, uspěl model AEG sušičky TR958M6CC s technologií AbsoluteCare® Plus.

OCENĚNÍ PRO AEG 2022

SUŠIČKA FIBERPRO
uspěla v dTestu

Magazín spotřebitelů dTest provedl důkladné testování sušiček, ve kterém byla tato sušička FIBERPRO T9DBE69SC oceněna známkou kvality.

SUŠIČKA ABSOLUTECARE®
uspěla v dTestu

V nezávislých testech sušiček prádla, které pořádá časopis dTest, uspěl model AEG sušičky T8DEG48SC s technologií AbsoluteCare®.

OCENĚNÍ PRO AEG 2021

Sušičky prádla AEG
uspěly v dTestu

V nezávislých testech sušiček prádla, které pořádá časopis dTest, uspělo postupně hned několik modelů sušiček AEG. Konkrétně se jedná o modely T9DBC68SC, T9DBB89BC a T8DEE48SC.

OCENĚNÍ PRO AEG 2020

TOP produkty roku 2020

Nezávislý nákupní portál Heureka.cz každoročně vyhlašuje nejpopulárnější produkty napříč různými kategoriemi. Hodnotí se frekvence vyhledávání, oblíbenost a zájem mezi spotřebiteli. Nejoblíbenějším produktem roku 2020 se ve své kategorii stala předem plněná pračka ProSteam® L7FBE48SC.

Indukční varná deska
zvítězila v dTestu

Časopis spotřebitelů dTest podrobil v květnu 2020 indukční varné desky důkladnému testování, ve kterém deska AEG Mastery Hob2Hood IKB64301FB obsadila první místo ze všech testovaných modelů a spolu s ním získala prestižní označení „značka kvality“.

OCENĚNÍ PRO AEG 2019

Pračka AutoDose

Pračka AEG s technologií automatického dávkování AutoDose získala ocenění Red Dot za svůj výjimečný design a řešení konstrukce.

Technologie AEG AutoDose zabezpečuje důkladné čistění prádla a optimální péči o tkaniny a navíc vás oprostíme od ručního dávkování pracích prostředků. Přihrádky stačí naplnit jednou za 20 cyklů, protože pračka automaticky vypočítává a používá správnou dávku pracího prostředku i aviváže. Vy už nemusíte hádat ani spekulovat.

Myčka QuickSelect

Myčka nádobí AEG QuickSelect získala cenu iF Design Award za inovativní řešení.

Řada myček Quick Select přináší nový ovládací panel. Uživatel si prostřednictvím centrálního posuvného ovladače na uživatelském rozhraní jednoduše zvolí čas mycího cyklu. Ukazatel úspornosti cyklu Ecometer informuje o spotřebě energie podle nastaveného trvání cyklu a zvolených funkcí, přičemž nenápadně uživatele navádí k co nejekologičtějšímu způsobu používání výrobku.

Varná deska SENSEPRO

Varná deska AEG SensePro získala ocenění iF Design Awards za inovativní design.

Varná deska AEG SensePro je exkluzivním modelem nové řady SenseCook. Tato sofistikovaná indukční deska je vybavená inteligentními senzory, které pomáhají připravovat jídla na špičkové úrovni jako v těch nejlepších restauracích. Profesionální výsledky zajišťuje především bezdrátová teplotní sonda, která přesně měří teplotu uvnitř pokrmu.